Chlapecké bačkory Befado Skate 273Y... mají lehkou, pružnou podrážku, pevnou vyztuženou patu a kulatou dostatečně širokou špičku. Lehká pružná podrážka má integrovaný Absorb-B system, který tlumící mikrootřesy. Vnitřní stélka je měkká, po celé délce vystlaná měkkou výstelkou - Soft-B system. Stélka není vyjímatelná, pokud máte raději vyjmutelné vložky do bot, pak se podívejte na naši nabídku zde. Zapínání je velmi praktické a pohodlné na suchý zip. Podrážka je odvětraná a zajišťuje odvod nadměrné... Celý popis

Koupit za 339 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Chlapecké bačkory Befado Skate 273Y... mají lehkou, pružnou podrážku, pevnou vyztuženou patu a kulatou dostatečně širokou špičku.
Lehká pružná podrážka má integrovaný Absorb-B system, který tlumící mikrootřesy.
Vnitřní stélka je měkká, po celé délce vystlaná měkkou výstelkou - Soft-B system. Stélka není vyjímatelná, pokud máte raději vyjmutelné vložky do bot, pak se podívejte na naši nabídku zde.
Zapínání je velmi praktické a pohodlné na suchý zip. Podrážka je odvětraná a zajišťuje odvod nadměrné vlhkosti. Široká špička umožňuje volný pohyb prstů nohou a brání tak deformitám.
Barva: modrá, zelená
Barva podrážky: bílá
 
Velikostní tabulka Befado Skate:

Velikost (EUR)
31
32
33
34
35
36

Délka vnitřní stélky (cm)
20,0
20,7
21,4
22,1
22,7
23,4

Nezapomeňte na nadměrek! - Čtěte více.
Obuv Befado má certifikát ITC Zlín a "Zdrowa stopa" (obdoba české Žirafy).
Zobrazit více

Parametry

Značka Befado
Barva modrá
Zapínání na suchý zip
Určení chlapecké
Typ boty bačkory
Materiál textilie