Beko XDF95245CSH3BHST

100 %
(2 hodnocení)

Buben AquaWave® Sušička je vybavena bubnem z nerezové oceli se speciálním vzorem, který je šetrný k textiliím. Tepelné čerpadlo EcoGentle™ Tepelné čerpadlo EcoGentle™ umožňuje sušit prádlo při nižší teplotě. Oblečení tak neztrácí svůj tvar a barvu a zachovává si svou kvalitu. Vyžaduje také menší spotřebu energie. Invertorový motor ProSmart™ Invertorový motor ProSmart™ je tišší než běžný motor, spotřebovává méně elektřiny a má delší životnost. Suché prádlo a méně žehlení Sušička je vybavena automatickou... Celý popis

Koupit za 12 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Buben AquaWave®
Sušička je vybavena bubnem z nerezové oceli se speciálním vzorem, který je šetrný k textiliím.
Tepelné čerpadlo EcoGentle™
Tepelné čerpadlo EcoGentle™ umožňuje sušit prádlo při nižší teplotě. Oblečení tak neztrácí svůj tvar a barvu a zachovává si svou kvalitu. Vyžaduje také menší spotřebu energie.
Invertorový motor ProSmart™
Invertorový motor ProSmart™ je tišší než běžný motor, spotřebovává méně elektřiny a má delší životnost.
Suché prádlo a méně žehlení
Sušička je vybavena automatickou ochranou proti pomačkání, která pohybuje bubnem až 8 hodin po skončení sušení pro případ, že prádlo nemůžete hned vyndat. Tím se omezí pomačkání.
Možnost připojení na odpad
Sušičku Beko lze připojit k odpadu jako pračku. Zkondenzovaná voda se pak vypouští přímo do odpadu a není nutné ji z nádrže vylévat.
Sušení dek a péřového oblečení
Speciální program navržený přesně pro sušení péřového oblečení a dek. Během sušení jsou peří a výplně dek načechrávány tak, aby se usušily bez tvorby žmolků a obnovila se jejich funkce.
Suché košile, které se lépe žehlí.
Program Košile suší při nižší teplotě a upravené pohyby bubnu chrání před pomačkáním. Košile jsou šetrně usušené, nedochází k vyblednutí barev a mnohem snadněji se žehlí.
I vlněné světry lze usušit v sušičce.
Program Vlna usuší svetry, vlněné čepice a šály s maximální péčí. Suší při nižší teplotě a otáčkách bubnu tak, aby bylo sušení co nejvíce šetrné a suché oblečení bylo jemné na dotek a bez žmolků.
Pohodlné sušení bez vylévání
Sušičky Beko lze připojit na odpad jako pračku. Sušička pak kondenzovanou vodu vypouští rovnou do odpadu, takže odpadá vylévání zásobníku na vodu ze sušení.
Dvojitá jistota zachycení nečistot.
Kombinovaný filtr tvoří dva samostatné filtry, které lze vyjmout a vyčistit. Dvojitý systém zachycení nečistot omezuje vniknutí nečistot do sušičky, a tím prodlužuje její životnost a zlepšuje účinnost sušení.
Osvětlení pro zapomenuté ponožky
Osvětlení bubnu sušičky pomůže vyjmout skutečně všechno prádlo. I zatoulanou ponožku nebo spodní prádlo.
Šetrné sušení od silonek po bavlnu.
Speciální vzorek nerezového bubnu AquaWave® je navržený tak, aby byl šetrný k textilu, ale přitom umožnil důkladné usušení i té nejjemnější látky.
PARAMETRY PRODUKTU Klíčové parametry produktu Hloubka 60 cm Vestavěný displej Ano Kapacita bubnu show_tooltip 9 Kg Třída energ.účinnosti show_tooltip A +++ Systém sušení Tepelné čerpadlo Typ sušení tepelné čerpadlo Maximální hloubka show_tooltip 63.3 cm Fyzické vlastnosti a barva Barva bílá Šířka 59.7 cm Výška 84.6 cm Hloubka 60 cm Hmotnost 45.5 Kg Maximální hloubka show_tooltip 63.3 cm Display/Grafika Vestavěný displej Ano Další vlastnosti Značka Beko Smart show_tooltip Ne Funkce Kapacita bubnu show_tooltip 9 Kg Odložený start show_tooltip Ano Programy sušení Bavlna Systém sušení Tepelné čerpadlo Typ sušení tepelné čerpadlo Možnost připojení na odpad Ano, příslušenství v balení Další parametry Třída energ.účinnosti show_tooltip A +++ Smart (ovládání mobilem) show_tooltip Ne Vzhled Vzhled skříně volně stojící Systém ovládání Otočné + dotykové Systém vkládání předním plněním Energetické údaje Třída účinnosti sušení A Hlučnost Hlučnost (sušení) 64 db
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Beko
Způsob umístění volně stojící
Typ sušičky kondenzační
Maximální náplň 9 kg
Hlučnost 64 dB
Počet programů 15
Program pro vlnu ano
Tepelné čerpadlo ano
Energetická třída A+++
LCD displej ano
Vnitřní osvětlení bubnu ano
Program pro peří ano
Výška 84.6 cm
Šířka 59.7 cm
Hloubka 63.3 cm
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty