Bella Rose Papírový sáček Eukalyptus, zelená barva, papír. Zabalte všechny dárky stylově a s citem pro detail. A to i v případě, že ukázkové balení do balicího papíru nezvládáte úplně na jedničku. Stačí vybrané dárečky vložit do papírového sáčku z autorské kolekce Bella Rose a zabalit tak celou nadílku pro oslavence během několika minut. Dvojí potěšení - balením i obsahem - zaručeno! Papírový sáček na dárky je vyrobený z kvalitního papíru o gramáži 120 g/m², je proto dostatečně pevný a ukryje jakékoliv... Celý popis

Koupit za 34 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Bella Rose Papírový sáček Eukalyptus, zelená barva, papír. Zabalte všechny dárky stylově a s citem pro detail. A to i v případě, že ukázkové balení do balicího papíru nezvládáte úplně na jedničku. Stačí vybrané dárečky vložit do papírového sáčku z autorské kolekce Bella Rose a zabalit tak celou nadílku pro oslavence během několika minut. Dvojí potěšení - balením i obsahem - zaručeno!

Papírový sáček na dárky je vyrobený z kvalitního papíru o gramáži 120 g/m², je proto dostatečně pevný a ukryje jakékoliv překvapení. Zdobený je elegantní ilustrací eukalyptu a hodit se bude jak k narozeninám, tak ke svátku. Do sáčku se vejde například menší kniha, výběr kosmetiky, něco dobrého na zub nebo třeba dvě balení oblíbených čajů.

Materiál: papír s gramáží 120 g/m². Výška 27 cm, šířka 15 cm, hloubka 9 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!
Zobrazit více

Parametry

Výška 27 cm
Šířka 15 cm