IB LAURSEN Papírový sáček Grand Ma's Garden 28,5 cm, růžová barva, modrá barva, zelená barva, krémová barva, papír. Papírový sáček od dánské značky Ib Laursen s nádherným motivem květin z babiččiny zahrádky dodá každému dárku přidanou hodnotu. Bude skvělou volbou pro balení menších dárečků a radostí, především v jarním a letním období. A když ho ještě doplníte provázkem, washi páskou, stužkou - dokonalý dárek je na světě! výška 28,5 cm / šířka 18 cm / hloubka 10 cm Vyrobeno z papíru. za skvělé... Celý popis

Koupit za 27 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

IB LAURSEN Papírový sáček Grand Ma's Garden 28,5 cm, růžová barva, modrá barva, zelená barva, krémová barva, papír. Papírový sáček od dánské značky Ib Laursen s nádherným motivem květin z babiččiny zahrádky dodá každému dárku přidanou hodnotu. Bude skvělou volbou pro balení menších dárečků a radostí, především v jarním a letním období.

A když ho ještě doplníte provázkem, washi páskou, stužkou - dokonalý dárek je na světě! výška 28,5 cm / šířka 18 cm / hloubka 10 cm Vyrobeno z papíru. za skvělé ceny na Bellarose.cz!
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Ib Laursen
Výška 28.5 cm
Šířka 18 cm