Bella Rose Vánoční balicí papír Jalovec A1 - 3 archy, multi barva, papír. U nás v Bella Rose prostě milujeme vánoční čas, advent, hřejivé nápoje v dlaních a jemnou záři tisíců světýlek kamkoliv se podíváme. Proto není divu, že jsme do naší kolekce produktů zařadili něco speciálního, a to naše vlastní vánoční balicí papíry. Stylové nápisy a nádherné ilustrace budou pod vaším vánočním stromečkem vypadat přímo božsky, stačí je doladit jednoduchým provázkem nebo stužkou a máte hotovo! To, že krásně... Celý popis

Koupit za 149 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Bella Rose Vánoční balicí papír Jalovec A1 - 3 archy, multi barva, papír. U nás v Bella Rose prostě milujeme vánoční čas, advent, hřejivé nápoje v dlaních a jemnou záři tisíců světýlek kamkoliv se podíváme. Proto není divu, že jsme do naší kolekce produktů zařadili něco speciálního, a to naše vlastní vánoční balicí papíry. Stylové nápisy a nádherné ilustrace budou pod vaším vánočním stromečkem vypadat přímo božsky, stačí je doladit jednoduchým provázkem nebo stužkou a máte hotovo!

To, že krásně zabalené dárky dělají radost dvakrát, není žádnou novinkou. Tento jedinečný balící papír s motivem zelených větviček a jalovce se bude hodit pro každého! Převažte jej červenou sametovou stužkou, která mu sluší nejvíce, a šup s ním pod stromeček. délka 84,1 cm / šířka 59,4 cm Balení obsahuje 3 archy papíru o velikosti A1, které vám dodáme smotané v roli. za skvělé ceny na Bellarose.cz!
Zobrazit více