Beon Pro

96 %
(50 hodnocení)

Použití trekingových holí Beon Pro Blue: - treking - nordic walking - horská turistika - procházky - skitouring Nejlepší trekingové hole ve své třídě? Mnozí uživatelé považují Beon Pro Blue za nejlepší trekingové hole ve své třídě. Tento model si pochvalují nejen kvůli kvalitním dílům, ale také kvůli nestandardním řešením a dlouhé životnosti použitých materiálů. Podívejte se, čím se Beon Pro Blue liší od jiných trekingových holí: Cork Grip – vždy suché dlaně K výrobě jedinečných rukojetí, které... Celý popis

Koupit za 1 199 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Použití trekingových holí Beon Pro Blue:

- treking
- nordic walking
- horská turistika
- procházky
- skitouring
Nejlepší trekingové hole ve své třídě?
Mnozí uživatelé považují Beon Pro Blue za nejlepší trekingové hole ve své třídě. Tento model si pochvalují nejen kvůli kvalitním dílům, ale také kvůli nestandardním řešením a dlouhé životnosti použitých materiálů. Podívejte se, čím se Beon Pro Blue liší od jiných trekingových holí:

Cork Grip – vždy suché dlaně
K výrobě jedinečných rukojetí, které perfektně kopírují tvar lidské dlaně, jsme použili materiál z kůry dubu korkového. Vaše kůže bude díky rukojetím Cork Grip dýchat vždy svobodně.

Chystáte se na náročnější fyzický výkon? Žádný problém. Korková rukojeť pohlcuje vlhkost z dlaní, které tak zůstávají suché i při nejnáročnější túře.

Materiál je šetrný k pokožce dlaní, tlumí otřesy a nezpůsobuje oděrky. Surovina pro výrobu rukojeti pochází ze Španělska. Je plně ekologická, šetrná k životnímu prostředí a biologicky rozložitelná.
Aircraft Grade Aluminium – perfektní kovová slitina
K výrobě holí používáme hliníkovou slitinu EN AW 7075, která vzniká tavením při teplotě 635 °C a má výjimečně nízkou hmotnost. Samostatná hůl váží pouhých 260 g. Je to méně, než hamburger od McDonald’s.

Hliník EN AW 7075 je natolik pevný, že se používá v leteckém průmyslu, kde se z něho vyrábějí křídla a trupy letadel.
Systém nastavení Safe Lock – vždy optimální délka holí
Naším záměrem, bylo vyvinout hole, které by umožňovaly rychlé a snadné nastavení délky. Bez ohledu na to, zda právě dobýváte horský vrchol nebo se vracíte domů, můžete kdykoliv přizpůsobit jejich délku podle vlastních potřeb. Systém Safe Lock umožňuje plynulou regulaci holí i s nasazenými rukavicemi.

Nosnost jedné hole je až 80 kg. Je to o 60 % více, než požaduje norma stanovená laboratoří TÜV Standard.

Teleskopické trekingové hole Beon Pro měří po plném zasunutí pouhých 61 cm. Maximální délka holí může být díky systému nastavení výšky až 135 cm. Tak velké rozpětí umožňuje přizpůsobit hole každému uživateli bez ohledu na jeho výšku.

4 Seasons – připravenost za každého počasí
Trekingové hole Beon Pro jsou vybavené sadou koncovek, které se osvědčí na každém typu povrchu. Proto vás mohou doprovázet kdykoliv bez ohledu na roční období. Můžete je používat při po lesních i polních stezkách, na sněhu, blátě, štěrku nebo asfaltové silnici.
Sada obsahuje:

- 2 trekingové hole Beon Pro Blue
- sadu koncovek pro různé druhy povrchu
- obal pro uskladnění
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Beon
Počet dílů 3
Nordic Walking hůlky ano
Max. délka 135 cm
Délka ve složeném stavu 61 cm

Podobné produkty