Složení:1x profi line nůž univerzální 20cm1x profi line nůž na maso 20cm1x profi line ocílka 20cm1x profi line nůž na pečivo 20cm1x profi line nůž na ovoce 6cm1x profi line nůž na vykošťování  13cma hlavně jeden krásný dřevený špalek.Čepel nožů Profi-Line je zakalená na tvrdost 55 Rockwell, čímž se dosahuje delší životnost. Řezná hrana je broušená do klínu, což zabezpečuje extra ostrost čepele.Spojení s držadlem zaručuje optimální vyvážení nože.Zadní ochrana držadla zabraňuje vysmýknutí z ruky.... Celý popis

Koupit za 1 899 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Složení:1x profi line nůž univerzální 20cm1x profi line nůž na maso 20cm1x profi line ocílka 20cm1x profi line nůž na pečivo 20cm1x profi line nůž na ovoce 6cm1x profi line nůž na vykošťování  13cma hlavně jeden krásný dřevený špalek.Čepel nožů Profi-Line je zakalená na tvrdost 55 Rockwell, čímž se dosahuje delší životnost. Řezná hrana je broušená do klínu, což zabezpečuje extra ostrost čepele.Spojení s držadlem zaručuje optimální vyvážení nože.Zadní ochrana držadla zabraňuje vysmýknutí z ruky.
Materiál: nerezová ocel X50CrMoV15
 Linie nožů Profi-Line je výborným pomocníkem do kuchyně. Linie je vhodná pro všechny, kteří hledají lehké kované nože, zároveň ocení vyváženost a odolnost. Nože jsou určeny pro každodenní použití v domácnosti, ale zvládnou i zátěž v gastronomii.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Berndorf-Sandrik
Počet kusů s sadě 6
Druh balení blok
Materiál nerezová ocel
Mytí v myčce ano