4stupňové bazénové schůdky Bestway Flowclear jsou určené pro nadzemní bazény. S jejich pomocí se pohodlně a bezpečně dostanete do bazénu i z něj. Bazénové schůdky se 4 stupínky mají odolný nerezový kovový rám. K rámu jsou pevně připevněné protiskluzové a robustní plastové schůdky, po kterých se bezpečně dostanete do bazénu i z něj. Žebřík je navíc vybavený platformou s ochrannými destičkami a 2 silnými madly. Sadu schůdků na vnější straně bazénu můžete složit a zabránit tak dětem, aby bez vašeho... Celý popis

Koupit za 947 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

4stupňové bazénové schůdky Bestway Flowclear jsou určené pro nadzemní bazény. S jejich pomocí se pohodlně a bezpečně dostanete do bazénu i z něj.

Bazénové schůdky se 4 stupínky mají odolný nerezový kovový rám. K rámu jsou pevně připevněné protiskluzové a robustní plastové schůdky, po kterých se bezpečně dostanete do bazénu i z něj. Žebřík je navíc vybavený platformou s ochrannými destičkami a 2 silnými madly. Sadu schůdků na vnější straně bazénu můžete složit a zabránit tak dětem, aby bez vašeho vědomí vstupovaly do bazénu.

Bezpečnostní bazénové schůdky jsou vhodné pro nadzemní bazény s maximální výškou 107 cm. Poznámka: Bazénový žebřík je vhodný pro vodu s neutrální pH (není vhodný pro slanou vodu).

- Barva: šedá
- Materiál: kov, plast
- Vhodná výška bazénu (maximální): 107 cm
- Maximální nosnost: 150 kg
- 2 x 4 protiskluzové stupínky
- Kovový rám odolný vůči korozi a robustní plastové stupínky
- Schůdky na vnější straně bazénu se dají zvednout
- Vhodné do vody s neutrálním pH (nikoli do slané vody)
- Bestway číslo položky: 58330
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bestway
Výška 107 cm
Typ pro nadzemní bazény
Materiál kovové s plastovými nášlapy