Bezpečný kovový bazénový žebřík Bestway 122 cm je nezbytný pro vysoké zahradní bazény. Skládá se ze čtyř protiskluzových schůdků a plošiny. Protože je žebřík oboustranný, umožňuje pohodlný vstup a výstup z nádrže. Celá věc se velmi snadno sestavuje. Žebřík je vhodný pro výsuvné i stojanové bazény. Maximální rozměry stěny bazénu jsou 122 cm na výšku a 30 cm na šířku. Bazénový žebřík Bestway 122 cm Hlavní vlastnosti: - vhodný pro bazény do výšky 122 cm - stabilní a pevný - usnadňuje vstup do bazénu... Celý popis

Koupit za 1 399 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Bezpečný kovový bazénový žebřík Bestway 122 cm je nezbytný pro vysoké zahradní bazény. Skládá se ze čtyř protiskluzových schůdků a plošiny. Protože je žebřík oboustranný, umožňuje pohodlný vstup a výstup z nádrže. Celá věc se velmi snadno sestavuje. Žebřík je vhodný pro výsuvné i stojanové bazény. Maximální rozměry stěny bazénu jsou 122 cm na výšku a 30 cm na šířku.
Bazénový žebřík Bestway 122 cm
Hlavní vlastnosti:
- vhodný pro bazény do výšky 122 cm
- stabilní a pevný
- usnadňuje vstup do bazénu
- bezpečné protiskluzové schůdky
- snadná montáž
- z vnější strany chráněný přístup pro děti

Technické údaje:
- výška: 163 cm
- výška po plošinu: 125 cm
- šířka: 76,5 cm
- rozteč: 118 cm
- antikorozní rám
- 4 robustní protiskluzové schůdky
- kovový rám
- maximální nosnost je 150 kg
- splňuje normu EN16713
Bazénový žebřík 122 odpovídá nejnovějším bezpečnostním předpisům: normě EU EN16713 , která vyžaduje, aby se v bazénech hlubších než 85 cm používal tzv. bezpečnostní žebřík, který umožňuje snadné a rychlé odstranění schůdků, když se bazén nepoužívá. Tím se zajistí, že děti nebudou moci vstupovat do bazénu bez dozoru dospělé osoby.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bestway
Výška 122 cm
Typ pro nadzemní bazény
Materiál kovové s plastovými nášlapy