Vzduchová nožní pumpa Air Step Pro-Air nafukuje i vyfukuje míče, nafukovací čluny, bazény, hračky a další nafukovací předměty. Navržena tak, aby poskytovala maximální průtok vzduchu, dodává nepřetržitý proud při zdvihu nahoru i dolů. Snadno se přepíná z nafukování na vyfukování. Vzduchová nožní pumpa Air Step Pro-Air nafukuje i vyfukuje míče, nafukovací čluny, bazény, hračky a další nafukovací předměty. Navržena tak, aby poskytovala maximální průtok vzduchu, dodává nepřetržitý proud při zdvihu... Celý popis

Koupit za 111 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Vzduchová nožní pumpa Air Step Pro-Air nafukuje i vyfukuje míče, nafukovací čluny, bazény, hračky a další nafukovací předměty. Navržena tak, aby poskytovala maximální průtok vzduchu, dodává nepřetržitý proud při zdvihu nahoru i dolů. Snadno se přepíná z nafukování na vyfukování.

Vzduchová nožní pumpa Air Step Pro-Air nafukuje i vyfukuje míče, nafukovací čluny, bazény, hračky a další nafukovací předměty. Navržena tak, aby poskytovala maximální průtok vzduchu, dodává nepřetržitý proud při zdvihu nahoru i dolů. Snadno se přepíná z nafukování na vyfukování. Flexibilní hadice, včetně tří univerzálních adaptérů pasujících na každý nafukovací ventil. Odolná konstrukce, která garantuje dlouhou životnost.

Objem vzduchu: 0,8 l/cyklus
Rozměry: 230 x 150 mm
Hmotnost: 400 g
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bestway
Typ pumpy
Hmotnost 0.37 kg