Kliprám s krycí vrstvou z plexiskla pro snadné zarámování Vašeho puzzle a jednoduchou výměnu motivu, který lze zavěsit na výšku i na šířku. Zadní desku kliprámu lze použít rovnou jako podložku na skládání puzzle a nedokončené puzzle na ní po zaklipování uchovávat. Rám se skládá z plexi skla o síle 2 mm se zabroušenými hranami a základní desky, která je na zadní straně opatřena čtyřmi úchyty na zavěšení na stěnu (na delší i kratší straně pro zavěšení na výšku nebo na šířku). Součástí výrobku jsou... Celý popis

Koupit za 1 572 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Kliprám s krycí vrstvou z plexiskla pro snadné zarámování Vašeho puzzle a jednoduchou výměnu motivu, který lze zavěsit na výšku i na šířku.

Zadní desku kliprámu lze použít rovnou jako podložku na skládání puzzle a nedokončené puzzle na ní po zaklipování uchovávat.

Rám se skládá z plexi skla o síle 2 mm se zabroušenými hranami a základní desky, která je na zadní straně opatřena čtyřmi úchyty na zavěšení na stěnu (na delší i kratší straně pro zavěšení na výšku nebo na šířku). Součástí výrobku jsou kovové sponky, kterými se uchytí plexisklo k podložce. Plexisklo je chráněno snadno odstranitelnou krycí folií.

RÁM NA PUZZLE 140 x 100 cm JE VHODNÝ NAPŘ. PRO:
- puzzle EDUCA 4000 dílků (136 x 96 cm)
- puzzle TREFL 4000 dílků (136 x 96 cm)
- puzzle HEYE 4000 dílků (136 x 96 cm)
- puzzle CLEMENTONI 4000 dílků (134 x 97,5 cm)

Před koupí doporučujeme zkontrolovat rozměr puzzle (je uveden u každého výrobku), pro který chcete podložku použít, jelikož někteří výrobci vyrábí puzzle v průběhu let v mírně odlišných rozměrech.
Pozor! Poskládané puzzle zpravidla bývá o několik milimetrů větší, než uvádí výrobce, při rozměrech puzzle stejných jako je rozměr rámu proto doporučujeme nákup rámu většího. 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Uvedený rám se díky své velikosti velmi obtížně přepravuje. U dopravce riskujeme poškození a proto Vás prosíme o kontakt, abychom se mohli dohodnout co s tím uděláme.

Do 24h od přijetí objednávky se Vám proto ozveme, abychom se na způsobu přepravy domluvili.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce BFHM
Druh rámečky