BG 310 ATC PLUS 325ml Kondicionér automatické převodovky. Profesionální přípravek do automatické převodovky, který několikrát zlepšuje vlastnosti nových i starých kapalin. Efektivně ochraňuje systém převodovky při velmi vysoké zátěži (jízda v kolonách), zvyšuje oxidační a termální stabilitu kapaliny, udržuje systém bez usazenin, kalů a laků, prodlužuje životnost systému převodovky. Zajišťuje velmi rychlou a snadnou změnu převodu. Předchází a zamezuje únikům kapaliny. Působí na gumové součásti těsnění,... Celý popis

Koupit za 449 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

BG 310 ATC PLUS 325ml

Kondicionér automatické převodovky. Profesionální přípravek do automatické převodovky, který několikrát zlepšuje vlastnosti nových i starých kapalin. Efektivně ochraňuje systém převodovky při velmi vysoké zátěži (jízda v kolonách), zvyšuje oxidační a termální stabilitu kapaliny, udržuje systém bez usazenin, kalů a laků, prodlužuje životnost systému převodovky. Zajišťuje velmi rychlou a snadnou změnu převodu. Předchází a zamezuje únikům kapaliny. Působí na gumové součásti těsnění, které udržuje měkké a ohebné. Změněná charakteristika působí ihned a efekt se dostaví bezprostředně po aplikaci. Předchází pěnění kapaliny i při sportovní jízdě.

Zabraňuje tvorbě usazenin, čímž prodlužuje životnost kapaliny a životnost převodovky. Produkt profesionálního použití, který je nezbytnou součástí přenosové služby BG, pomůže BG ATC Plus® napravit a předcházet problémům s třesením převodovky a problémům s řazením a zabránit únikům převodovky tím, že bude udržovat měkká a poddajná těsnění.

Mnoho výrobců OEM se spoléhá na 8-, 9- a dokonce 10-stupňovou automatickou převodovku, aby z vozidel vytlačilo co nejvyšší účinnost. Více převodů zlepšuje účinnost motoru a umožňuje menším a ekonomičtějším motorům pohánět větší vozidla.

Z tohoto důvodu převodovky pracují při vyšších teplotách než kdykoli předtím a kapalina do automatické převodovky se zhoršuje mnohem rychleji. Rozklad tekutin způsobuje tvorbu usazenin na rozhodujících součástech převodovky. Toto nahromadění může způsobit sklouznutí převodovky, nepravidelné řazení a někdy úplné selhání převodovky.

BG ATC Plus® je úder pro kapalinu do automatické převodovky! Je složen z nejmodernějších chemických technologií, aby zvládl intenzivní prostředí při nových převodech s vyšším převodovým stupněm. Přidává se do převodové kapaliny a pomáhá předcházet tvorbě usazenin a rozpadu tekutin. V zásadě pomáhá předcházet poruchám přenosu.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce BG
Značka BG
Objem 0.325 l