LIQUI MOLY GETRIEBEOIL-ADDITIV 20G Specifikace Liqui Moly Přísada DO PŘEVODOVÉHO OLEJE 20 g Popis produktu Přísada do olejů, vyvinutá speciálně pro ručně řazené převodovky a diferenciální rozvodovky motorových vozidel. Snižuje stupeň opotřebení těchto agregátů a snižuje nadměrné zahřívání, to má za následek lehčí chod, měkčí řazení a snadnější rozběh agregátu. Převodovka běží lehčeji a nepřehřívá se tak snadno. Zvláště starší převodovky s opotřebovaným ozubením získají tišší a lehčí chod a zvýší... Celý popis

Koupit za 219 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

LIQUI MOLY GETRIEBEOIL-ADDITIV 20G
Specifikace Liqui Moly Přísada DO PŘEVODOVÉHO OLEJE 20 g Popis produktu Přísada do olejů, vyvinutá speciálně pro ručně řazené převodovky a diferenciální rozvodovky motorových vozidel.
Snižuje stupeň opotřebení těchto agregátů a snižuje nadměrné zahřívání, to má za následek lehčí chod, měkčí řazení a snadnější rozběh agregátu.
Převodovka běží lehčeji a nepřehřívá se tak snadno. Zvláště starší převodovky s opotřebovaným ozubením získají tišší a lehčí chod a zvýší se jejich výkon. Zvyšuje provozní jistotu a dodává schopnost nouzového chodu prostřednictvím MoS2.
Pro nápravové rozvodovky, a ručně řazené převodovky, speciálně určeno pro vysoké provozní teploty a zvýšené opotřebení.
Pro nízký stupeň tření nepoužívat v plně automatických převodovkách a samosvorných diferenciálech.
Obsah tuby stačí pro 1 l převodového oleje.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Liqui Moly
Značka Liqui Moly