Bighorn PETR 5014 A

0 %
(0 hodnocení)

Chlapecké bačkory Bighorn PETR v černé barvě s barevnou špičkou. Obuv je vyrobena z vysoce kvalitní bavlny. Podešev je vyrobena z pružného PVC, díky kterému je celá obuv velice ohebná a lehká. Vnitřní stélka obuvi je z přírodní kůže, která je na spodní straně doplněna pružnou pěnou s aktivním uhlím. Díky této kombinaci dochází k odstraňování přebytečné vlhkosti a absorpci nepříjemných pachů, což dodává chodidlu pocit svěžesti. Pro lepší uživatelský komfort je pata obuvi vyztužena. Pohodlné obouvání... Celý popis

Koupit za 322 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Chlapecké bačkory Bighorn PETR v černé barvě s barevnou špičkou. Obuv je vyrobena z vysoce kvalitní bavlny. Podešev je vyrobena z pružného PVC, díky kterému je celá obuv velice ohebná a lehká. Vnitřní stélka obuvi je z přírodní kůže, která je na spodní straně doplněna pružnou pěnou s aktivním uhlím. Díky této kombinaci dochází k odstraňování přebytečné vlhkosti a absorpci nepříjemných pachů, což dodává chodidlu pocit svěžesti. Pro lepší uživatelský komfort je pata obuvi vyztužena. Pohodlné obouvání je zajištěno gumou na nártu. Celkově jsou bačkory velice pohodlné a uživatelsky přívětivé.   

Velikost 30 - váha 316g

Velikosti

EU
délka vnitřní stélky

26
170 mm

27
175 mm

28
180 mm

29
190 mm

30
195 mm

31
200 mm

32
210 mm

33
215 mm

34
220 mm

        

Délka vnitřní stélky představuje rozměr vložky uvnitř obuvi. Pro pohodlné užívání doporučujeme při výběru přidat 5-7 mm k naměřené délce chodidla a následně zvolit správnou velikost obuvi. Nevíte-li si rady jak správně změřit délku Vašeho chodidla, řiďte se návodem jak vybrat velikost.
Zobrazit více

Parametry

Značka Bighorn
Barva černá
Materiál textilie