Aqua Hybrid 2 je ideální volba pro nadšené golfisty, kteří rádi nosí a používají vozík.   Speciálně navržená plochá základna bez nohou poskytuje hladký stojanový mechanismus tašky, který po umístění na vozík umožní, aby taška seděla dokonale ve tvaru čtverce. Nohy tašky jsou navíc uloženy dole na těle tašky a umožňují jí tak bez zkroucení spočívat na horních konzolách vozíku. V kombinaci se 7 nepromokavými kapsami, barevnými, stylovými designy a množstvím praktických funkcí je Aqua Hybrid 2 skutečně... Celý popis

Koupit za 8 890 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Aqua Hybrid 2 je ideální volba pro nadšené golfisty, kteří rádi nosí a používají vozík.
 
Speciálně navržená plochá základna bez nohou poskytuje hladký stojanový mechanismus tašky, který po umístění na vozík umožní, aby taška seděla dokonale ve tvaru čtverce. Nohy tašky jsou navíc uloženy dole na těle tašky a umožňují jí tak bez zkroucení spočívat na horních konzolách vozíku. V kombinaci se 7 nepromokavými kapsami, barevnými, stylovými designy a množstvím praktických funkcí je Aqua Hybrid 2 skutečně taškou pro každého.
 
100% vodotěsný
Systém I-Dry obsažený v řadě BIG MAX Aqua zaručuje 100% nepromokavý materiál, utěsněné švy a nepromokavé zipy. Tato špičková úroveň hydroizolace vydrží i v ty nejdeštivější dny a zajišťuje, že vaše golfové vybavení zůstane v bezpečí a suchu bez ohledu na počasí.
 
Vlastnosti:

100% vodotěsný
14-dílný horní organizér
Hybridní stojan kompatibilní s vozíkem
Dno bez nohy kompatibilní s vozíkem
Vyztužená oblast připojení vaku
Prostorné kapsy na oblečení
100% nepromokavé a utěsněné švem
Popruhy Air Channel pro lepší prodyšnost
7 vodotěsných kapes
Chladící kapsa
Držák na deštník
Držák na rukavice a ručníky
Systém blokování nohou
Vrchní velikost: 23 cm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Big Max
Hmotnost 2.3 kg
Určení Dospělý
Na vozík ano
Na záda ano