Golfový bag BIG MAX Stand Bag DRI LITE HYBRID 2 Nový vodě-odpudivý Dri Lite Hybrid 2 Standbag je dokonalým všestranným řešením pro golfisty. I přes 14-cestnou přepážku po celé délce je bag ultralehký a nabízí dostatek úložného prostoru. Nové hybridní dno umožňuje stabilní použití na vozíku BIG MAX. Bag lze tedy použít jako cartbag i jako standbag. Umožňuje to zesílená podpěra vozíku a mechanismus Leg Lock pro nožičky. Hybrid 2 bag je oblíbeným díky mimořádně nízké hmotnosti, Air Channel Strap popruhu... Celý popis

Koupit za 4 171 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Golfový bag BIG MAX Stand Bag DRI LITE HYBRID 2

Nový vodě-odpudivý Dri Lite Hybrid 2 Standbag je dokonalým všestranným řešením pro golfisty. I přes 14-cestnou přepážku po celé délce je bag ultralehký a nabízí dostatek úložného prostoru.
Nové hybridní dno umožňuje stabilní použití na vozíku BIG MAX.
Bag lze tedy použít jako cartbag i jako standbag. Umožňuje to zesílená podpěra vozíku a mechanismus Leg Lock pro nožičky.
Hybrid 2 bag je oblíbeným díky mimořádně nízké hmotnosti, Air Channel Strap popruhu a ergonomicky dobře umístěným přihrádkám na cennosti a nápoje.
Bagy BIG MAX Dri Lite jsou vodě-odpudivé, s voděodolnými zipy. Jsou vhodné do všech povětrnostních podmínek a obzvláště snadno se čistí a umývají.
Nový design také zlepšuje odvod vody pro lepší ochranu.
14 komor rozdělených po celé délce bagu.
Velikost: 9"
7 kapes včetně kapsy na cennosti s voděodolným zipem.
Držák na rukavici, na ručník, na deštník.
Komfortní polstrované popruhy.
Kapuce proti dešti.
Váha: 2.2 kg

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Big Max
Hmotnost 2.2 kg