Golfový bag BigMax Big Max Dri Lite Tour Nový cart bag Dri Lite Tour, který kombinuje prostor a funkčnost tour bagu s lehkou technologií Big Max, je dokonalou volbou pro každého špičkově vybaveného golfistu. Tyto funkce doplňuje 14-dílný oversize organizér s předěly po celé délce, 9 prostorných kapes a řada dalších praktických funkcí.Technologie Big Max Dri Lite kombinuje vodě-odpudivý materiál se 100% vodě-odolnými zipy. Většina značek by to nazvala voděodolností. Avšak díky BigMax řadě Aqua, která... Celý popis

Koupit za 4 762 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Golfový bag BigMax Big Max Dri Lite Tour
Nový cart bag Dri Lite Tour, který kombinuje prostor a funkčnost tour bagu s lehkou technologií Big Max, je dokonalou volbou pro každého špičkově vybaveného golfistu. Tyto funkce doplňuje 14-dílný oversize organizér s předěly po celé délce, 9 prostorných kapes a řada dalších praktických funkcí.Technologie Big Max Dri Lite kombinuje vodě-odpudivý materiál se 100% vodě-odolnými zipy. Většina značek by to nazvala voděodolností. Avšak díky BigMax řadě Aqua, která je skutečně 100% voděodolná, my používáme pojem vodoodpudivý. Jsme si jisti, že Dri Lite udrží vaši golfovou výstroj zcela suchou téměř za každých podmínek, s výjimkou extrémně deštivých dnů.
Specifikace:
14 složkový organizér: Vrchní část organizéru se 14 složkami vám umožní uspořádat hole podle délky a využít výhod extra přihrádky na putter. Tím se zabrání vzájemnému narážení holí a vzniku nepříjemného doprovodného hluku při golfu.
Integrovaný chladící sáček: Díky integrované chladící tašce můžete své nápoje a jídlo udržovat v chladu a tašku v suchu. Protože vždy je důležité mít po ruce dostatek čerstvých a chlazených nápojů.
Příslušenství Big Max: bagyy Big Max mají mnoho funkcí, které usnadňují organizaci, jako například háčky na ručníky, držák na rukavice, držák na deštníky a mnoho dalších.
Voděodolná kapsa na cennosti: Technologie Big Max Dri Lite kombinuje vodoodpudivý materiál se 100% voděodolnými zipy. To znamená, že vaše cennosti jsou chráněny před vlhkostí.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Big Max
Hmotnost 2.4 kg
Určení Dospělý