Blackmagic Design Intensity Pro 4K umožní zaznamenat a přehrávat SD, HD a Ultra HD videa na počítačích se systémy Mac, Windows a Linux. Tato verze nabízí stejné funkce jako původní Intensity Pro, nově však podporuje rozlišení Ultra HD 2160p při 30 fps a Full HD 1080p při 60 fps. Soubory lze ukládat s kompresí nebo bez a následně s nimi pracovat v běžných postprodukčních softwarech. Intensity Pro 4K je dodáváno s DaVinci Resolve, se kterým získáte kompletní řešení pro záznam a přehrávání spolu s... Celý popis

Koupit za 6 147 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Blackmagic Design Intensity Pro 4K umožní zaznamenat a přehrávat SD, HD a Ultra HD videa na počítačích se systémy Mac, Windows a Linux. Tato verze nabízí stejné funkce jako původní Intensity Pro, nově však podporuje rozlišení Ultra HD 2160p při 30 fps a Full HD 1080p při 60 fps. Soubory lze ukládat s kompresí nebo bez a následně s nimi pracovat v běžných postprodukčních softwarech. Intensity Pro 4K je dodáváno s DaVinci Resolve, se kterým získáte kompletní řešení pro záznam a přehrávání spolu s možností profesionálních úprav videa a barevného tónování. Široká konektivita
Ať už editujete video a potřebujete náhled v reálném čase na velké obrazovce televizoru, nahráváte playthrough nejnovější hry s vysokou snímkovou frekvencí nebo převádíte rodinná videa ze starých kazet VHS, Intensity Pro 4K nabízí všechna video připojení a funkce, které potřebujete. Intensity Pro 4K zahrnuje analogové i digitální připojení, které vám umožní snadno připojit cokoliv od starších VHS přehrávačů až po nejnovější velkoplošné 4K televizory. Můžete dokonce připojit svou kamery a používat Intensity Pro 4K pro živé vysílání, videokonference, prezentace a mnoho dalšího.
Připojení nejvyšší kvality
Intensity Pro 4K nabízí HDMI a analogové připojení nejvyšší kvality, takže z výstupu vždy vytěžíte maximum. Intensity Pro 4K obsahuje konektory HDMI pro práci s nejnovějším vybavením HD a Ultra HD rozlišení, stejně jako analogové připojení YUV, S-Video a NTSC/PAL pro práci se staršími analogovými televizemi, přehrávači videokazet a dalšími. 
Podporuje rozlišení až 2160p30
Intensity Pro 4K funguje se vším od NTSC, PAL, 720HD, 1080HD až po nejnovější světový video standard Ultra HD. Ultra HD poskytuje špičkové rozlišení 3840 x 2160 pixelů, což je čtyřnásobek rozlišení běžného 1080HD. Výsledkem je úžasně živý pozorovací zážitek, jelikož záběry jsou neuvěřitelně ostré, barvy věrné a uvidíte více detailů než kdy předtím.
Špičkové video komponenty
Intensity Pro 4K je jediná karta pro záznam a přehrávání videa pro spotřebitele, která je postavena pomocí stejných video komponent v broadcasting kvalitě, jaké používají profesionálové ve filmovém a televizním průmyslu. Soubory lze ukládat v profesionálních komprimovaných formátech, jako je ProRes a DNxHD, nebo jako plně nekomprimované 10bitové video, což je formát používaný profesionálními televizními produkčními studii. To znamená, že při práci s nejnovějšími Ultra HD televizory a projektory, herními konzolemi, set-top boxy, spotřebitelskými kamerami, VHS přehrávači, DVD přehrávači, staršími vysílacími zařízeními a dalšími získáte vždy video nejvyšší kvality a nejlepší možnou barevnou přesnost.
Kompletní řešení pro záznam videa a postprodukci
Intensity Pro 4K je PCIe karta pro počítače Mac, Windows a Linux. Zahrnuje snadno použitelný software Media Express pro Mac, Windows a Linux spolu s DaVinci Resolve pro Mac a Windows. To znamená, že v jednom balení obdržíte kompletní řešení pro záznam videa a postprodukci. Soubory můžete ukládat také ve formátu QuickTime nebo Windows Media a poté je používat s dalšími oblíbenými aplikacemi pro Mac a Windows, jako jsou Final Cut Pro X, Premiere Pro, Vegas Pro, Media Composer, Fusion, After Effects, Flash a mnoho dalších.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Blackmagic