Elgato Stream Deck XL

100 %
(3 hodnocení)

Jedná se o nástroj pro ovládání obsahu při streamování, ale jde využít i při práci. Spolupracuje s širokou škálou služeb jako např. Twitch, Youtube či XSplit. Je vybaven 15 nastavitelnými LCD klávesami. Pro připojení s PC využívá rozhraní USB 2.0. Součástí balení je polohovatelný stojánek. Na tlačítka si můžete nastavit jakoukoliv funkci či jakékoliv makro ve vašem PC. Geniální je ale to, že si nemusíte pamatovat co na kterém tlačítku máte nastaveno, neboť tlačítka obsahují miniaturní LCD panel... Celý popis

Koupit za 7 472 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Jedná se o nástroj pro ovládání obsahu při streamování, ale jde využít i při práci. Spolupracuje s širokou škálou služeb jako např. Twitch, Youtube či XSplit. Je vybaven 15 nastavitelnými LCD klávesami. Pro připojení s PC využívá rozhraní USB 2.0. Součástí balení je polohovatelný stojánek. Na tlačítka si můžete nastavit jakoukoliv funkci či jakékoliv makro ve vašem PC. Geniální je ale to, že si nemusíte pamatovat co na kterém tlačítku máte nastaveno, neboť tlačítka obsahují miniaturní LCD panel který vám danou funkcni zobrazí či umožňí si k funkci nastavit vlastní obrázek.
Tlačítka lze používat nejen při streamování či nahrávání videí ale i při stříhání videí či mixování zvuku - prostě při všem kdy potřebujete rychle mačkat více různých tlačítek.
Rádi streamujete svá herní videa na platformách jako je YouTube nebo Twitch? Stream Deck je zařízení, které naplno odšpuntuje vašeho kreativního génia a přinese vašemu publiku ještě více zábavy. K dispozici je 15 LCD kláves, kterými lze spustit až 210 akcí. Tím se zbavíte nutnosti definovat a hlavně si pamatovat klávesové zkratky. Jediným stiskem budete moci, kromě jiného, přecházet mezi scénami, spouštět efekty či upravovat zvuk. Každý váš příkaz bude potvrzen vizuální zpětnou vazbou. Dříve byla taková úroveň ovládání multimediálního obsahu dostupná pouze mainstreamovým médiím. Nyní ji máte na dosah také vy.
Klíčové vlastnosti Zařízení pro tvorbu herních videí Určeno pro Game Capture, OBS, Twitch, Twitter, TipeeeStream a další Kompatibilní s PC 15 konfigurovatelných LCD kláves, až 210 akcí Připojení zabudovaným kabelem USB 2.0 (1 050 mm) Velmi snadné nastavení a ovládání Výrazně ulehčuje vkládání GIFů, zvukových efektů a dalších prvků do obraz
Přeberte kontrolu 15 LCD kláves připravených spustit neomezené množství akcí bez potřeby mapovat a pamatovat si klávesové zkratky. Jedno-dotekové taktilní ovládání vám umožní přepínat scény, spouštět média, upravovat zvuk a mnohem více, zatímco vizuální odezva potvrdí každý váš příkaz. Tradičně byla tato úroveň kontroly exkluzivní pro přední streamery. Nyní je vám na dosah.
Uzpůsobte si vaše nastavení Elgato Game Capture, OBS, Twitch, Twitter, TipeeeStream, XSplit, YouTube, Mixer a další - Stream Deck integruje vaše nástroje a automaticky detekuje vaše scény, média a zvukové zdroje, které vám umožní ovládat rychlým stiskem klávesy.
Buďte pro-aktivní Automatická upozornění dělají život snazším. Ale mezi děkováním dárcům a vítáním nových předplatitelů je dostatečná příležitost pro sebevyjádření. Využijte Stream Deck, aby vylepšil vaši obrazovku o GIFy, obrázky, videa a audio stopy. Když už jste při tom, použijte ho také pro vylepšení vašeho vysílání o vaši vlastní grafiku při zahájení a ukončení streamu. Vaše možnosti jsou nekonečné, tak objevujte a experimentujte.
Klíčové vlastnosti Jedná se o nástroj pro ovládání obsahu při streamování. Spolupracuje s širokou škálou služeb jako např. Twitch, Twitter či XSplit. Je vybaven 15 nastavitelnými LCD klávesami. Pro připojení s PC využívá rozhraní USB 2.0. Součástí balení je polohovatelný stojánek.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Corsair