Blomus RIM malé nomad

0 %
(0 hodnocení)

Nástěnné hodiny Blomus RIM malé nomad/hnědé Méně je více. Nástěnné hodiny RIM jsou bez číselníku a kombinují průmyslový design s moderní elegancí minimalistických interiérů. Typ baterie: 1 x baterie 1,5 V alkalické, typ AA / LR06, není součástí balení. Materiál: Matná ocel, plast Barva: Tm. Béžová Rozměry: průměr: 40.5 cm, hloubka: 4 cm   —  Blomus Značka Blomus a její výrobky pocházejí z německého Sundernu a jejich produkce zejména představuje nerezové doplňky pro domácnost, ale také další... Celý popis

Koupit za 968 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Nástěnné hodiny Blomus RIM malé nomad/hnědé
Méně je více. Nástěnné hodiny RIM jsou bez číselníku a kombinují průmyslový design s moderní elegancí minimalistických interiérů.

Typ baterie: 1 x baterie 1,5 V alkalické, typ AA / LR06, není součástí balení.

Materiál: Matná ocel, plast

Barva: Tm. Béžová

Rozměry: průměr: 40.5 cm, hloubka: 4 cm

 

— 

Blomus

Značka Blomus a její výrobky pocházejí z německého Sundernu a jejich produkce zejména představuje nerezové doplňky pro domácnost, ale také další vybavení ze skla, keramiky, kameniny apod. Ty se vyznačují vysokými vlastnostmi, stejně jako vysokou kvalitou spojenou s dlouhou životností a zajímavým moderním designem. 

Společnost byla založena v roce 1961 a s kořeny v německé tradici výjimečné kvality a vysoce kvalifikovaných řemeslných dovedností. Úspěch značky je vybudován na pevné víře v poctivost materiálů, čistotu tvaru a nutnost vášnivého přístupu.

To z něj učinilo předního poskytovatele interiérového designu a doplňků, které vydrží a budou milované po celé generace.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Blomus
Materiál kov
Barva hnědé
Umístění hodin nástěnné

Podobné produkty