Bolle Nevada

0 %
(0 hodnocení)

Bollé Nevada jsou špičkové lyžařské brýle s rozšířeným zorným polem pro lepší periferní vidění. Fotochromatické zorníky se samy přizpůsobí množství dopadajícho světla zatmavením či zesvětlením, a jsou díky tomu vhodné do jakýchkoliv světelných podmínek. Zorníky mají mikroskopické otvory, které zajišťují větrání a zabraňují zamlžování, stejně jako speciální protimlžící vrstva P-80+ Layer Antifog, která způsobuje disperzi vodních molekul po povrchu zorníku a brání jejich vrstvení na sebe. Zorníky... Celý popis

Koupit za 2 939 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Bollé Nevada jsou špičkové lyžařské brýle s rozšířeným zorným polem pro lepší periferní vidění. Fotochromatické zorníky se samy přizpůsobí množství dopadajícho světla zatmavením či zesvětlením, a jsou díky tomu vhodné do jakýchkoliv světelných podmínek.

Zorníky mají mikroskopické otvory, které zajišťují větrání a zabraňují zamlžování, stejně jako speciální protimlžící vrstva P-80+ Layer Antifog, která způsobuje disperzi vodních molekul po povrchu zorníku a brání jejich vrstvení na sebe. Zorníky jsou na vnější straně opatřeny také úpravou Carbo Glass proti poškrábání, takže vaše vidění zůstane dlouhodobě čisté a nerušené.

Rámeček je spolutvořen pěnou o trojí hustotě tak, že nejměkčí vrstva přiléhá na vaši tvář, zatímco tužší vrstvy o větší hustotě zajišťují pevné držení brýlí za všech okolností. Zároveň je navržen tak, aby dobře zapadl do většiny lyžařských helem. Pásek brýlí je vybaven silikonovými proužky, díky nimž neklouže po lyžařské helmě.

Hlavní přednosti:

- rozšířené zorné pole

- dvojitý zorník

- protimlžící úprava

- úprava proti poškrábání

- rámeček s pěnou o trojí hustotě

- pásek se silikonovými proužky

Technické parametry:

velikost: M/L.

UV filtr: 100% UVA, UVB, UVC ochrana

Zorníky:

- Phantom Fire Red Photochromic kat. 1 - 3 od jasného do zataženého počasí, sněžení (VLT: 15-57%).
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bollé
Počet skel 2
Určení unisex

Podobné produkty