Bontrager Line Pro

0 %
(0 hodnocení)

Lehké a odolné zapletené MTB kolo z materiálu OCLV Carbon s nejlepšími parametry ve své třídě, co se týče pevnosti a odolnosti vůči nárazům i procvaknutí duše. - Extrémně odolný materiál OCLV Pro má nižší hmotnost a nabízí jedinečnou pevnost a lehkost - Profil ráfku a konstrukce vnitřního okraje jsou odolnější vůči nárazům a snižují riziko procvaknutí duše - Náboj Rapid Drive 108 se sklonem 3,3 stupně okamžitě přenáší vynaloženou energii - Ráfky Tubeless Ready (TLR) umožňují snadný přechod na bezdušový... Celý popis

Koupit za 19 999 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Lehké a odolné zapletené MTB kolo z materiálu OCLV Carbon s nejlepšími parametry ve své třídě, co se týče pevnosti a odolnosti vůči nárazům i procvaknutí duše.
- Extrémně odolný materiál OCLV Pro má nižší hmotnost a nabízí jedinečnou pevnost a lehkost
- Profil ráfku a konstrukce vnitřního okraje jsou odolnější vůči nárazům a snižují riziko procvaknutí duše
- Náboj Rapid Drive 108 se sklonem 3,3 stupně okamžitě přenáší vynaloženou energii
- Ráfky Tubeless Ready (TLR) umožňují snadný přechod na bezdušový systém
- Boost 110/148, 28 drátů DT Swiss Competition Race 14/16G vpředu/vzadu, slitinové niple Alpina s uzamykacím mechanismem
- 29 mm vnitřní a 38 mm vnější šířka a 28 děr vpředu/vzadu.
- Šestišroubový kotouč, SRAM XD: Shimano 10/11 a unašeč MicroSpline se prodávají zvlášť
- Celoživotní záruka, hmotnost uživatele není omezena

Zcela nový design ráfku
Tloušťka háčku 4,6 mm zvyšuje pevnost a odolnost a menší výška 27 mm zlepšuje svislou poddajnost a pomáhá lépe pohlcovat nárazy.

Nejpevnější kola, jaká jsme kdy otestovali
Zbrusu nová kola Bontrager Line jsou těmi nejodolnějšími karbonovými koly, jaká jsme kdy otestovali, bez ohledu na značku. Kola Line jsou vyrobena tak, aby hravě zvládla i náročné traily a přejela přes všechny překážky, na které můžete narazit.

Méně defektů
Širší háček patky nabízí o 300 % větší vnější poloměr, a to znamená, že při nárazu se země dotýká větší plocha, čímž se předchází procvaknutí duše.

Karbon OCLV
Ráfky Line jsou zhotoveny z osvědčeného karbonu OCLV Pro a nabízejí ideální poměr hmotnosti, pevnosti a odolnosti.

Rapid Drive 108
Jednotlivé modely mají náboje Rapid Drive 108 se 108 zuby pro téměř okamžitou aktivaci pro spolehlivé šlapání i v těch nejnáročnějších terénech.

Celoživotní záruka
Karbonová kola představují okamžitý upgrade v rychlosti a ovladatelnosti. Když zvolíte značku Bontrager, vaše investice bude chráněna. Původní majitel získá na všechna karbonová kola Bontrager celoživotní záruku.

Věrnostního programu
Na každou sadu karbo
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bontrager
Typ MTB
Počet děr 28
Zadní ano
Přední ano
Materiál karbon

Podobné produkty