BOOM Edwin

85 %
(4 hodnocení)

Vibrační erekční kroužek pro velkolepé potěšení obou partnerů. Je to takový Rolls Royce mezi erekčními vibračními kroužky. Tento kroužek je unikátní hned z několika důvodů. Disponuje jemným „jazýčkem“, který svrchu přilne na partnerům penis a s každým jeho pohybem vniká spolu s penisem do pochvy. Jednak vibrace se mnohem lépe přenášejí na penis partnera, což pochopitelně působí potěšení oběma partnerům, ale rovněž objem na kraji poševního vchodu je větší, což většině žen vyhovuje. Další výhodou... Celý popis

Koupit za 999 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Vibrační erekční kroužek pro velkolepé potěšení obou partnerů. Je to takový Rolls Royce mezi erekčními vibračními kroužky.
Tento kroužek je unikátní hned z několika důvodů. Disponuje jemným „jazýčkem“, který svrchu přilne na partnerům penis a s každým jeho pohybem vniká spolu s penisem do pochvy. Jednak vibrace se mnohem lépe přenášejí na penis partnera, což pochopitelně působí potěšení oběma partnerům, ale rovněž objem na kraji poševního vchodu je větší, což většině žen vyhovuje.
Další výhodou je dvojí provedení kroužku. Pochopitelně i toto technické řešení má za následek lepší šíření vibrací v oblasti pánve, ale také velmi dobrou fixaci kroužku na správném místě. Nikam neuhýbá, nesklouzává, prostě paráda.
No a v neposlední řadě, dálkové ovládání. Standardně patří do ruky partnery, která si řídí intenzitu vibrací nebo vibrační módy. Kdo zkoušel někdy rukou přepnout vibrace „za jízdy“ na klasickém erekčním kroužku, ten tuší, jak je dálkové ovládání komfortní a samozřejmé řešení.
Kroužek se skládá ze dvou pružných kroužků. Po nasazení na penis se jeden z kroužků může přetáhnout za varlata. To kroužek perfektně zafixuje přesně tam, kde jen potřebujeme mít. Minimální průměr kroužků je 3,3 a 4 cm, jsou však velmi elastické.  Svislá silnější část, ve které je motor, slouží k potěšení partnerky. Tato část se dotýká partnerčina klitorisu. Měkký jazýček s výstupky stimuluje  během partnerových pohybů partnerčin poševní vchod. 
Kroužek se ovládá jedním tlačítkem, které je přímo na kroužku nebo pomocí dálkového ovládání. 
Kroužek je dobíjecí. Na výběr je deset vibračních módů. Vibrace jsou tiché. Při každé změně vibračního módu se horní „kovová“ část kroužku podsvítí jinou barvou. Dálkové ovládání funguje na baterii CR2032, která je součástí balení a lze ji vyměnit. Kroužek je vyroben ze silikonu vysoké kvality.
Podívejte se na video a inspirujte se, jak, na kterou část těla a v jakých polohách můžete kroužek využít. Nudit se opravdu nebudete!

 
Recenze vibračního erekčního kroužku BOOM Edwin
Tester Čenda: "Při zapnutí silnějších vibrací se mi penisem dostávaly vibrace od varlat až do žaludu a můj penis vlastně plnil v partnerce funkci vibrátoru. Edwin udělal dobře mě i partnerce a my zas měli čistou hlavu a dobrou náladu ze skvělého sexu."Přečíst recenzi >>
Zobrazit více

Parametry

Výrobce BOOM
Materiál silikon
Vibrační ano