UniversalBrush - 1x neabrazivní houbička z mikrovlákna - 1x držák podložky na suchý zip - 1x abrazivní odolná houbička - 1x kabel mikro USB - 1x štětinový kartáč - 1x jemný kartáč Multifunkční rotační kartáč Bosch UniversalBrush je všestranný pomocník na odstraňování lehkých i odolnějších domácích nečistot. Akumulátorový čisticí kartáč s rotační hlavou a různými nástavci zvládá odstranit odolné nečistoty i z těch nejhůře přístupných míst a zároveň je šetrný k povrchům. UniversalBrush... Celý popis

Koupit za 963 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

UniversalBrush

- 1x neabrazivní houbička z mikrovlákna

- 1x držák podložky na suchý zip

- 1x abrazivní odolná houbička

- 1x kabel mikro USB

- 1x štětinový kartáč

- 1x jemný kartáč

Multifunkční rotační kartáč Bosch UniversalBrush je všestranný pomocník na odstraňování lehkých i odolnějších domácích nečistot. Akumulátorový čisticí kartáč s rotační hlavou a různými nástavci zvládá odstranit odolné nečistoty i z těch nejhůře přístupných míst a zároveň je šetrný k povrchům. UniversalBrush je plně voděodolný (třída ochrany IPX5), takže bezpečně zvládne i čištění s čisticími prostředky za sucha nebo za mokra. Díky integrovanému Li-Ion akumulátoru navíc odpadá tahání kabelu nebo hledání zásuvky a čistící kartáč Bosch tak lze používat v podstatě kdekoliv - v interiéru i exteriéru.
Rychlé a efektivní čištění

Úporné ruční drhnutí už je minulostí - zažranou špínu v kuchyni, v koupelně nebo na zahradním grilu zvládne rotační kartáč UniversalBrush vyčistit během krátké chvíle. Vše za pomocí vnitřního motoru s konstantní rychlostí 215 otáček za minutu.
Široká nabídka příslušenství

Pro všestranné použití rotačního kartáče UniversalBrush je možné využít nabídku příslušenství (kartáče, houbičky), které se pomocí nacvakávacího systému jednoduše upevní na hlavu kartáče - toto příslušenství je navíc snadno omyvatelné.
Voděodolná konstrukce IPX5

Díky certifikované ochraně proti stříkající vodě (IPX5) všemi směry je možné akumulátorový kartáč Bosch využít i pro čištění v mokrém prostředí, ať už v kuchyni, koupelně, nebo v exteriéru.
Nabíjení přes kabel mikro USB

UniversalBrush má zabudovaný Li-Ion akumulátor a před použitím tak odpadá otravné hledání kabelu nebo blízké zásuvky. Samotné napájení je pak řešeno pomocí univerzálního mikro USB kabelu, který je součástí základního balení.
Prodloužená záruka (36 měsíců)

Výrobce Bosch nabízí při zakoupení svého nářadí možnost prodloužení záruky až na 36 měsíců (běžně 24 měsíců). Pro prodloužení pouze stačí do 4 týdnů od zakoupení zaregistrovat výrobek na oficiálních stránkách Bosch DIY.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bosch