Praktický kartáč s dřeveným madlem z FSC certifikovaného dřeva zbaví nádobí od nečistot a usazenin. Kartáč snadno nahradí klasické drátěnky a poradí si i s připálenými hrnci a pánvemi. Není vhodný na citlivé povrchy jako teflon. Má praktickou vyměnitelnou hlavici. Ekologická alternativa produktů v domácnosti. Jednoduchá údržba a díky kvalitě i dlouhá životnost. Klíčové vlastnosti: - na mytí nádobí  - čistí i usazeniny a připáleniny - není vhodný na teflon - opakované použití a dlouhá životnost... Celý popis

Koupit za 96 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Praktický kartáč s dřeveným madlem z FSC certifikovaného dřeva zbaví nádobí od nečistot a usazenin. Kartáč snadno nahradí klasické drátěnky a poradí si i s připálenými hrnci a pánvemi. Není vhodný na citlivé povrchy jako teflon. Má praktickou vyměnitelnou hlavici.

Ekologická alternativa produktů v domácnosti. Jednoduchá údržba a díky kvalitě i dlouhá životnost.

Klíčové vlastnosti:

- na mytí nádobí 

- čistí i usazeniny a připáleniny

- není vhodný na teflon

- opakované použití a dlouhá životnost šetří přírodu

- v přírodě rozložitelný

- vyměnitelná hlavice 

- délka rukojeti kartáče: 20 cm;  průměr hlavice v nejširší části: 7 cm

Doporučené použití:

Před prvním použitím natřete dřevěnou rukojeť olejem. Uchovávejte na suchém místě. 

Složení:

Madlo - dřevo s certifikátem FSC, kov, štětiny - agáve (tampico). Vyrobeno v Číně.

Tierra Verde pro výrobu produktů volí dřevo s Certifikátem FSC.

Certifikát zaručuje, že dřevo pochází z lesa, který je obhospodařován ekologicky šetrně, sociálně prospěšně a ekonomicky životaschopně. Odhaduje se, že zhruba polovina tropického dřeva dováženého do zemí EU pochází z nelegálně těžených pralesů, které jsou nenávratně devastovány a poškozují životní prostředí.

Výrobce: TIERRA VERDE s.r.o., Česká republika

Česká společnost Tierra Verde založena v roce 2008 je průkopníkem ve výrobě ekologických pracích a čistících prostředků.  Je mezi prvními lokálními značkami, která aktivně podporuje bezobalový prodej.

Pod několika značkami vyrábí produkty, které jsou kvalitní, účinné a šetrné vůči životnímu prostředí. Pod vlastní značkou YELLOW & BLUE vyrábí prací a čistící prostředky na bázi mýdlových ořechů. Značka CASA ORGANICA představuje výrobky a pomůcky na úklid vyrobené z bambusu, bio bavlny a dřeva. Produkty intimní hygieny pod značkou GAIA CUP a MAMA NATURA kosmetické produkty péče o tělo. 

Tierra Verde od roku 2019 vyrábí v Brně Popůvkách prací a čistící produkty s certifikací EcoGarantie s co nejmenším negativním dopadem na zdraví a životní prostředí. 

 

 

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Tierra Verde