Brousící kámen XinZuo s bambusovou základnou Brousící kámen XinZuo s bambusovou základnou, která je ze spodní strany vybavena gumovou podložkou pro zabránění klouzání. Brousící kámen má dvě hrubosti 1000 na malé škrábance a nerovnosti, hladší strana 6000 slouží k dokonalému vyleštění a vyhlazení čepele pro dokonalé ostří. Před broušením je dobré kámen ponořit na 5 minut do vody, případně potřít vodou. Součástí je vodítko na držení správného úhlu. S brousícím kamenem si nože XinZuo zachovají ostří... Celý popis

Koupit za 1 399 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Brousící kámen XinZuo s bambusovou základnou

Brousící kámen XinZuo s bambusovou základnou, která je ze spodní strany vybavena gumovou podložkou pro zabránění klouzání. Brousící kámen má dvě hrubosti 1000 na malé škrábance a nerovnosti, hladší strana 6000 slouží k dokonalému vyleštění a vyhlazení čepele pro dokonalé ostří. Před broušením je dobré kámen ponořit na 5 minut do vody, případně potřít vodou. Součástí je vodítko na držení správného úhlu. S brousícím kamenem si nože XinZuo zachovají ostří na dlouhou dobu.

 

Jak brousit

Každý nůž po čase ztratí svoje dokonalé ostří a je třeba jej oživit nebo přebrousit. U nožů je nutné udržovat jejich ostří v dobré kondici. S použitím ocílek a brousicích kamenů XinZuo budou Vaše nože stále v perfektní kondici.

- Ponořte brousící kámen na 5 minut do vody.

- Začněte zrnitostí 1000 pod úhlem 10-20°.

- Po přebroušení větších nerovností přejděte na zrnitost 6000.

- Pomoci si můžete vodítkem pro správný úhel.

 
Protiskluzový povrch

Spodní část bambusové základy je vybavena protiskluzovou podložkou.

 

Brousící kámen XinZuo 1000/6000

Brousící kámen

Značka:
Xinzuo

Zrnitost:
1000/6000

Základna:
Bambusová

rozměry:
180x60x30mm

Váha:
638g

Vodítko úhlu:
Ano

Místo výroby:
Yangjiang Čína
Zobrazit více

Parametry

Výrobce XinZuo