BRW Skanden SFB3B

0 %
(0 hodnocení)

Botník Skanden SFB3B Praktický výklopný botník Skanden SFB3B se hodí do každé domáctnosti. Oceníte ho především v bytě v s menší předsíní, jelikož šetří Váš prostor. Minimalistické kovové úchytky doplňují klasický strohý design, stačí je chytit a vyklopit dvířka. Vaše boty tak budou stylově uloženy. Výhodou je snadná montáž, kterou si zvládnete udělat i sami.   Vyberte si ze 2 příjemných odstínů.  2 barevné varianty:- Dub Burligton - pro příznivce klasiky.- Modřín Sibiu světlý a borovice larico... Celý popis

Koupit za 2 666 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Botník Skanden SFB3B Praktický výklopný botník Skanden SFB3B se hodí do každé domáctnosti. Oceníte ho především v bytě v s menší předsíní, jelikož šetří Váš prostor.
Minimalistické kovové úchytky doplňují klasický strohý design, stačí je chytit a vyklopit dvířka. Vaše boty tak budou stylově uloženy. Výhodou je snadná montáž, kterou si zvládnete udělat i sami.
 
Vyberte si ze 2 příjemných odstínů.
 2 barevné varianty:- Dub Burligton - pro příznivce klasiky.- Modřín Sibiu světlý a borovice larico - modernější kombinace (doporučujeme).
 
Snadná montáž.
 Kovové úchytky Siro.  Dvířka mají panty Hettich. Melaminové hrany. Materiál dřevotřísková deska s folii finisch, lišty MDF 
Rozměry:
Šířka: 75 cm Výška: 126 cm Hloubka: 18.5 cm Váha: 22.4 kg
Zobrazit více

Parametry

Výrobce BRW
Šířka 75 cm
Výška 126 cm
Hloubka 18 cm
Hmotnost 22.4 kg
Barva dekor dub
Materiál laminátové
Typ výklopné
Zobrazit více parametrů