Vzhledem k velkému vytížení skladu a přepravní společnosti upozorňujeme, že dodání i skladových položek může trvat 1-2 týdny. - Biafaciální řada CS7L-MB-AG využívá technologie PERC a dual cell. Díky použití nejnovějších technologií, bifacialitě a vysoké účinnosti panelů je dosaženo vyššího zisku energie, je tedy potřeba méně panelů a náklady na pořízení systému jsou nižší. Díky bifacialitě generují až o 25 % energie více. Je na ně poskytována záruka 30 let. Panely jsou vhodné jak pro residenční... Celý popis

Koupit za 4 251 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Vzhledem k velkému vytížení skladu a přepravní společnosti upozorňujeme, že dodání i skladových položek může trvat 1-2 týdny.

- Biafaciální řada CS7L-MB-AG využívá technologie PERC a dual cell. Díky použití nejnovějších technologií, bifacialitě a vysoké účinnosti panelů je dosaženo vyššího zisku energie, je tedy potřeba méně panelů a náklady na pořízení systému jsou nižší. Díky bifacialitě generují až o 25 % energie více. Je na ně poskytována záruka 30 let. Panely jsou vhodné jak pro residenční instalace tak pro větší instalace na polích nebo střecgách průmyslových budov kde je možnost využití bifaciláního provedení.

 

- Výkon: 600 Wp

- Výrobce: Canadian Solar

- Barva rámu: stříbrný bifaciální

- Účinnost až: 25,4 %

- Výška: 2172 mm

- Šířka: 1303 mm

- Hloubka: 33 mm

- Hmotnost: 34,5 kg

- Skládáno na výšku! Nutnost odebrat celou paletu = 33ks!

- Doprava za celou paletu = 4500,- bez DPH

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Canadian Solar
Hmotnost 34.5 kg
Počet článků 120
Druh panelů fotovoltaické
Výkon 600 Wp

Podobné produkty