Dětská podložka je výrobek, který má všestranní využití nejen ve vnitřním, ale s určitým omezením i ve vnějším prostředí. Materiál, z kterého je podložka vyrobena, zajišťuje vynikající tepelnou izolaci a tím Vaše dítě dokonale chrání před chladem ze spodu. Měkký a na dotek velice příjemný povrch této podložky je ideální pro hraní i lehké cvičení Vašeho drobečka, přičemž se snižuje riziko úrazu způsobeným nárazem o povrch podložky. Zároveň jeho užíváním jsou chráněny podlahové krytiny nebo koberce... Celý popis

Koupit za 235 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Dětská podložka je výrobek, který má všestranní využití nejen ve vnitřním, ale s určitým omezením i ve vnějším prostředí. Materiál, z kterého je podložka vyrobena, zajišťuje vynikající tepelnou izolaci a tím Vaše dítě dokonale chrání před chladem ze spodu. Měkký a na dotek velice příjemný povrch této podložky je ideální pro hraní i lehké cvičení Vašeho drobečka, přičemž se snižuje riziko úrazu způsobeným nárazem o povrch podložky. Zároveň jeho užíváním jsou chráněny podlahové krytiny nebo koberce před pošpiněním a poškozením.
Různobarevné provedení a motivy na podložkách jsou navrženy tak, aby si dítě nenásilně, formou hry, osvojilo nové pojmy jako například abeceda, číslice, zvířátka a jiné. Proto jsou tyhle podložky ideální do předškolních zařízení, jako podpůrná pomůcka při výchovně-vzdělávacím procesu a dětských koutků, pro bezpečné hraní a pohybové aktivity dětí.
Je certifikována dle normy EN71-3 a tím splňuje přísnější požadavky než některé konkurenční podložky co se týče bezpečnosti, materiálového a chemického složení.
Výhody

Snadná manipulace
Tepelná a hluková izolace
Snadné čitšění
Rozměr podložky
Použití od 0 roků – Certifikováno

Charakteristika
Materiál: síťovaný pěnový polyetylén (XPE), resp. pěnový EPE pás, může být laminovaný z vrchní strany dekorativní LLDPE
Použití: interiéry bytů, ploch na hraní, dětské pokoje a koutky, vhodné taky jako podložky na koupalištích, pláží
Vlastnosti: teplá sedací plocha vhodná pro různé povrchy (dlažba, beton, plovající podlahy, trávníky, písek) fólií anebo PET fólií s reliéfní úpravou piknikové posezení v přírodě nenasákavý a nepromokavý materiál, výborné tepelně-izolační vlastnosti, hluková izolace, hygienická nezávadnost
Návod na ošetřování a údržbu:
Aby Vám spolehlivě sloužil, doporučujeme Vám držet se následujících pokynů a rad:
Čištění: – podložka se lehce udržuje a je možné ji čistit běžnými saponáty a vodou
Upozornění: – výrobek není odolný vůči mechanickému poškození

na čištění používejte měkký hadr nebo hubku.
podložku po použití a vyčištění vždy dobře vysušte.
při použití na hladkém povrchu zvyšte opatrnost vzhledem k možnému uklouznutí
obal výrobku není určen na použití jako podložka, udržujte mimo dosahu dětí
nevystavovat dlouhodobě slunečnímu záření, neukládat v blízkosti tepelných zdrojů
před každým použitím výrobek zkontrolujte, jestli není poškozen. V případě zjištění poškození je jeho používání na vlastní odpovědnost uživatele.
používání výrobku je na výlučné odpovědnosti uživatele
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Casmatino
Určení pro holky
Materiál pěnové
Druh podložky
Skládací ano