Castelli Lightness 2 LF black

100 %
(1 hodnocení)

Nejoblíbenější ''road'' model dlouhoprstých rukavic do přechodného období prošel po mnoho letech zásadní inovaci. Naše stálice dostali nový dlaňový CDS systém a střih, čímž jsou pohodlnější a komfortnější. Materiál a minimalistický vzhled jich posouvá opět o něco výš do závodní kategorie. Jsou vhodné zejména do méně větrných výjezdů, na ranní chladnější tréninky či dny, kdy se střídají a mění teplotní podmínky. Vhodné do přechodného období až do překvapivě nízkých teplot Snesou gravel i MTB použití,... Celý popis

Koupit za 909 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Nejoblíbenější ''road'' model dlouhoprstých rukavic do přechodného období prošel po mnoho letech zásadní inovaci. Naše stálice dostali nový dlaňový CDS systém a střih, čímž jsou pohodlnější a komfortnější. Materiál a minimalistický vzhled jich posouvá opět o něco výš do závodní kategorie. Jsou vhodné zejména do méně větrných výjezdů, na ranní chladnější tréninky či dny, kdy se střídají a mění teplotní podmínky.

Vhodné do přechodného období až do překvapivě nízkých teplot
Snesou gravel i MTB použití, ale nejvhodnější jsou pro silniční cyklistiku

Hlavní přednosti:

Hřbetní část rukavice z Thermoflex-u je elastická a zateplená, odolná vůči mírnému chladu
Dlaňová část je tvarovaná tak, aby se ideálně usadila a přizpůsobila ruce
Jistý úchop a zároveň jeho citlivost pro řazení zajišťuje silikonový potisk na dlani
Castelli Damping System - CDS poskytuje skvělý komfort a kontrolu za každých podmínek
Teplotní komfort: 12 ° až 19 °C

Lehké, ale překvapivě teplé

Rukavice Lightness již mnoho let patřily mezi nejoblíbenější modely, no a nyní jsme je konečně inovovali. Dostali lepší střih, snadněji se oblékají a poskytují vyšší komfort a bezpečnější úchop. Na zádech rukavice jsme použili stejný materiál jako předtím, který udrží dlaně v teple, ale bez zbytečného přehřátí. Na dlaň jsme přidali CDS tlumící systém a inovovali vstup kolem zápěstí, abychom dosáhli co nejjednodušší oblékání.

Co je CDS?

CASTELLI DAMPING SYSTEM byl navržen a sestrojen na základě zpětné vazby mnohých cyklistů dopřát vám maximální pohodlí. Cílem je vyřešit nepohodlí při úchopu řidítek a příležitostnou necitlivost v rukou spojenou s brněním prstů, hlavně při delších výjezdech.
Samozřejme ne všechno dokáží rukavice vyřešit. Ale udělali jsme vše tak, abychom z pohledu rukavic umožnily co nejvyšší pohodlí. Klíčové části dlaně jsme pečlivě zmapovali, abychom vytvořili optimální ochranu před trvalými vibracemi na cestách. Výsledkem je unikátní konstrukce dlaně, která je vybavena kombinací ochranných materiálů a tlumících pěn.

Materiálové složení:

Hřbet: 82 % polyester, 18 % elastan
Dlaň: 60 % polyamid, 40 % polyuretan
Zobrazit více

Parametry

Značka Castelli
Délka dlouhé