Naše rukavice Body Geometry Dual-Gel jsou především o pohodlí. Mají strategicky rozmístěné gelové vycpávky v dlaních, které zmírňují a oddalují únavu díky uvolnění tlaku na ulnární nervy. Také je minimalizováno brnění a mravenčení rukou a další negativní efekty, které při jízdě po silnici můžete zažívat. Prodyšnost je zajištěna skrze hřbet ruky a správné padnutí rukavice má na starosti suchý zip Velcro®. - Syntetická semišová dlaň je vyrobena z tenkého mikrovlákna a tak kombinuje odolnost se skvělou... Celý popis

Koupit za 735 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Naše rukavice Body Geometry Dual-Gel jsou především o pohodlí. Mají strategicky rozmístěné gelové vycpávky v dlaních, které zmírňují a oddalují únavu díky uvolnění tlaku na ulnární nervy. Také je minimalizováno brnění a mravenčení rukou a další negativní efekty, které při jízdě po silnici můžete zažívat. Prodyšnost je zajištěna skrze hřbet ruky a správné padnutí rukavice má na starosti suchý zip Velcro®.

- Syntetická semišová dlaň je vyrobena z tenkého mikrovlákna a tak kombinuje odolnost se skvělou přilnavostí a pohodlím.

- Polstrování Body Geometry Dual Gel využívá dvou vrstev gelu, které perfektně pohlcují vibrace bez snížení přilnavosti k řídítkům, nebo kontroly nad ovládáním kola.

- Kombinace prodyšné síťoviny a svršku z jemného materiálu Lycra® dělá rukavice odolnými pohodlnými.

- Palec z jemného a absorbujícího materiálu Microwipe™ pro snadné setření potu.

- Tvarované zápěstí se suchým zipem Velcro® nabízí snadnou úpravu a navlékání/svlékání rukavic.

- Reflexní prvky zvyšují viditelnost motoristům za zhoršených světelných podmínek.
Zobrazit více

Parametry

Značka Specialized