CCM jetspeed ft 680 sr

0 %
(0 hodnocení)

Lokty CCM EP JetSpeed 680 Chrániče loktů JETSPEED FT680 se vyznačují novou hybridní třídílnou konstrukcí, která usnadňuje pohyb a věrně kopíruje klouby lidské ruky. Jsou vyrobeny z lisované PE pěny a nabízejí skvělé pokrytí, takže se jedná o součást výbavy, bez které prostě nemůžete vstoupit na led. Hybridní třídílný design : Nový design s pohyblivou bicepsovou podložkou vám umožní hýbat se přirozeně v lehčí, ale stále robustní konstrukci. Plastový chránič předloktí z lisovaného PE : Kvalitní tvarovaný... Celý popis

Koupit za 2 409 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Lokty CCM EP JetSpeed 680
Chrániče loktů JETSPEED FT680 se vyznačují novou hybridní třídílnou konstrukcí, která usnadňuje pohyb a věrně kopíruje klouby lidské ruky. Jsou vyrobeny z lisované PE pěny a nabízejí skvělé pokrytí, takže se jedná o součást výbavy, bez které prostě nemůžete vstoupit na led.
Hybridní třídílný design : Nový design s pohyblivou bicepsovou podložkou vám umožní hýbat se přirozeně v lehčí, ale stále robustní konstrukci.
Plastový chránič předloktí z lisovaného PE : Kvalitní tvarovaný PE a sublimovaná podšívka poskytují vynikající ochranu a pohodlí.
Krytka z lisovaného PE s konstrukcí JDP + odkrytý kryt z pěny EVA : Anatomický otvor ve tvaru donutu a sublimovaná podšívka poskytují vynikající ochranu a pohodlí.
Pohyblivá bicepsová podložka + PE vložka : Krytí nejvyššího kalibru v oblasti bicepsu a měkká vložka pro ochranu a pohodlí na soutěžní úrovni.
Flexibilní středový zajišťovací popruh + nylonový popruh na předloktí : Pohodlné a plně nastavitelné uchycení.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce CCM
Určení pro seniory