CCM Jetspeed FT485 JR

0 %
(0 hodnocení)

Lokty CCM Jetspeed FT485 JR - poloprofesionální model loktů od značky CCM, který je oblíbený mezi hokejisty napříč všemi ligami na světě. Lokty CCM Jetspeed FT485 JR - poloprofesionální model loktů od značky CCM, který je oblíbený mezi hokejisty napříč všemi ligami na světě Kotva tabulky velikostí   Popis: - Lokty tvoří nová hybridní trojdílná konstrukce s pohyblivým chráničem bicepsu. - Konstrukce vylepšuje pohyblivost i pohodlí, aby se hráč mohl pohybovat přirozeněji, lehčeji, a přitom s... Celý popis

Koupit za 1 278 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Lokty CCM Jetspeed FT485 JR - poloprofesionální model loktů od značky CCM, který je oblíbený mezi hokejisty napříč všemi ligami na světě.
Lokty CCM Jetspeed FT485 JR - poloprofesionální model loktů od značky CCM, který je oblíbený mezi hokejisty napříč všemi ligami na světě

Kotva tabulky velikostí

 

Popis:

- Lokty tvoří nová hybridní trojdílná konstrukce s pohyblivým chráničem bicepsu.

- Konstrukce vylepšuje pohyblivost i pohodlí, aby se hráč mohl pohybovat přirozeněji, lehčeji, a přitom s robustní ochranou.

- Vysoká úroveň ochrany předloktí díky lisované PE vložce.

- Tvarovaný loketní PE výlisek s konstrukcí JDP s krytím z EVA pěny.

- JDP výlisek je konstruován tak, aby odváděl sílu nárazu od loketního kloubu, zatímco PE pěna zajišťuje pohodlí i přizpůsobivý tvar.

- Flexibilní pokrytí celé oblasti bicepsu díky pohyblivému chrániči s PE vložkami.

- Upínací systém tří nylonových a elastických pásků je pohodlný a má plně přizpůsobitelný tvar.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce CCM
Určení pro juniory
Výkonnostní třída poloprofesionál
Sezóna 2021 / 2022