Chainway C66

0 %
(0 hodnocení)

CHAINWAY C66 velký a přehledný displej, široké možnosti rozšíření     Chainway C66 je nově vyvinutý robustní ruční počítač s velkou obrazovkou a rozsáhlými možnostmi rozšiření. V jeho těle tepe operační systém Android 11.0 ruku v ruce s octa-core procesorem Qualcomm. Bleskové zpracování dat je díky tomu samozřejmostí. Do odolného těla terminálu Chainway C66 je integrován 5,45palcový displej s vysokým rozlišením. Terminál C66 je dále vybaven modulem pro skenování čárových kódů, funkcí NFC a... Celý popis

Koupit za 26 112 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

CHAINWAY C66
velký a přehledný displej, široké možnosti rozšíření    
Chainway C66 je nově vyvinutý robustní ruční počítač s velkou obrazovkou a rozsáhlými možnostmi rozšiření. V jeho těle tepe operační systém Android 11.0 ruku v ruce s octa-core procesorem Qualcomm. Bleskové zpracování dat je díky tomu samozřejmostí. Do odolného těla terminálu Chainway C66 je integrován 5,45palcový displej s vysokým rozlišením.
Terminál C66 je dále vybaven modulem pro skenování čárových kódů, funkcí NFC a dalšími moderními funkcemi potřebnými pro jeho využití ve všech myslitelných odvětvích. Zařízení pro sběr dat Chainway C66 podporuje rychlé nabíjení a propojení s Chainway R6 sled readerem, díky čemuž lze z tohoto chytrého zařízení vytvořit plnohodnotné zařízení pro četní a zápis UHF značek. Zařízení se tak perfektně hodí pro použití v logistice, skladování, výrobě, maloobchodu, sledování majetku a podobně.  

Čtečka čárového kódu
1D/2D imager

RFID
NFC

Výrobce
CHAINWAY

GSM
3G, LTE

Operační systém
Android 9.x

Fotoaparát
Ano

GPS
Ano

Nabíjecí stojánek
Ano

Baterie
4300mAh

CPU
Qualcomm 2.0GHz Octa-core

Průmyslové krytí
IP65

Pistolový držák
Jako volitelné příslušenství

Čtečka otisků prstů
Bez čtečky

RAM
3GB

Rozhraní
USB C, OTG

Úložiště
32GB Flash, MicroSD (Max.128GB)

Klávesnice
Pouze dotyková
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Chainway

Podobné produkty