ChemicalWorkz EVO Mini

0 %
(0 hodnocení)

ChemicalWorkz EVO Mini - hybridní aku mini leštička Ponořte se do světa mini leštiček - s výkonnou hybridní aku leštičkou Evo Mini od společnosti ChemicalWorkz®. Tento ultimátní výkonný stroj lze provozovat s 3mm nebo 12mm kmitem a zaručuje efektivní práci. Díky dodávaným 38 a 50mm unašečům se dostanete i do těžko přístupných míst laku. Navzdory obrovskému výkonu a rychlosti otáčení 2000 až 5000 otáček za minutu pracuje stroj mimořádně hladce a s nízkými vibracemi. Pomocí ovládacího panelu můžete... Celý popis

Koupit za 5 099 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

ChemicalWorkz EVO Mini - hybridní aku mini leštička
Ponořte se do světa mini leštiček - s výkonnou hybridní aku leštičkou Evo Mini od společnosti ChemicalWorkz®.
Tento ultimátní výkonný stroj lze provozovat s 3mm nebo 12mm kmitem a zaručuje efektivní práci. Díky dodávaným 38 a 50mm unašečům se dostanete i do těžko přístupných míst laku. Navzdory obrovskému výkonu a rychlosti otáčení 2000 až 5000 otáček za minutu pracuje stroj mimořádně hladce a s nízkými vibracemi. Pomocí ovládacího panelu můžete kdykoli nastavit výkon leštičky v šesti stupních. Zvolený stupeň se zobrazí na LED displeji a uloží se do příštího zapnutí.
Leštička EVO Mini se vyznačuje nejen vysokým výkonem a všestrannými možnostmi použití, ale zaujme také svým nadčasovým designem. Ergonomie byla při vývoji hlavní prioritou, takže leštička je ideálním nástrojem pro začátečníky i profesionály.
Mini leštička zvládne jak rotační i excentrický pohyb.
Model EVO Mini je standardně dodáván s rozsáhlým příslušenstvím. Kromě dvou unašečů je součástí balení potřebné montážní nářadí, 2 baterie, 2 kartáčové nástavce, 2 kyvadlové adaptéry, 2 rotační hřídele, nabíjecí stanice a robustní pevný kufřík pro skladování.
Specifikace

Provozní napětí: 12 V
Třída ochrany: II
Kapacita baterie: 2,0 mAh
Baterie: 2 ks
Otáčky: 2000 - 5000 ot/min
Unašeč: 38 mm a 50 mm
Výkmit: 3 mm nebo 12 mm
Funkce: rotační nebo excentrická
Hmotnost: 1 kg
Elektronická regulace otáček
Zobrazit více

Parametry

Hmotnost 1.5 kg
Výrobce ChemicalWorkz

Podobné produkty