Parkside PWSA 20-Li D4

90 %
(155 hodnocení)

Akumulátorová úhlová bruska AL-FA je nástroj s širokou škálou použití. Výkonná a přesná bruska navržená mimo jiné pro řezání plechů, trubek, úhelníků, plochých tyčí atd., jakož i pro broušení svarů, vyhlazování a odstraňování otřepů z ocelových prvků a další zpracování neželezných kovů. Po instalaci brusného talíře můžete brousit různé typy povrchů a pomocí vhodného diamantového kotouče efektivně a rychle řezat dlaždice, terakotu, kameniny atd. Bruska využívá výkonný a prakticky bezporuchový... Celý popis

Koupit za 3 249 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Akumulátorová úhlová bruska AL-FA je nástroj s širokou škálou použití.

Výkonná a přesná bruska navržená mimo jiné pro řezání plechů, trubek, úhelníků, plochých tyčí atd., jakož i pro broušení svarů, vyhlazování a odstraňování otřepů z ocelových prvků a další zpracování neželezných kovů.

Po instalaci brusného talíře můžete brousit různé typy povrchů a pomocí vhodného diamantového kotouče efektivně a rychle řezat dlaždice, terakotu, kameniny atd.

Bruska využívá výkonný a prakticky bezporuchový a úsporný střídavý motor bez třecích prvků ve formě kartáčů, které se opotřebovávají nebo mohou být poškozeny.

Vysoká rychlost otáčení 8 500 ot./min umožňuje efektivní a rychlou práci, zejména tam, kde není možné připojit zařízení k elektřině.
Zobrazit více

Parametry

Max. průměr kotouče 125 mm
Otáčky 11500 ot/min
Hmotnost 1.54 kg
Výrobce Parkside
Typ brusky úhlové
Přídavná rukojeť ano
Pohon akumulátorové
Bez aku ano
Určení na kovy a kámen
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty