Golfový putter Cleveland HB Soft Milled 11 využívá léty ověřený tvar hlaby hole. Poskytuje prémiovou kombinaci technologií a funkcí za skvělou cenu. Frézované hlavy Nejprve odlito poté je CNC frézováno pro přesné a ostré linie. Chytré frézování snižuje plýtvání a poskytuje skvělý vzhled za dostupné ceny.  Optimalizovaná rychlost Technologie vyfrézovaných drážek pomáhá normalizovat přenos energie přes úderovou plochu, takže získáte konzistentní rychlost a vzdálenost bez ohledu na to, kam udeříte.... Celý popis

Koupit za 3 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Golfový putter Cleveland HB Soft Milled 11 využívá léty ověřený tvar hlaby hole. Poskytuje prémiovou kombinaci technologií a funkcí za skvělou cenu.

Frézované hlavy

Nejprve odlito poté je CNC frézováno pro přesné a ostré linie. Chytré frézování snižuje plýtvání a poskytuje skvělý vzhled za dostupné ceny. 

Optimalizovaná rychlost

Technologie vyfrézovaných drážek pomáhá normalizovat přenos energie přes úderovou plochu, takže získáte konzistentní rychlost a vzdálenost bez ohledu na to, kam udeříte.

Standardní shaft

UST MAMIYA ALL-IN

STEPLESS CHROME

Standardní grip

GOLF PRIDE PRO ONLY GREEN STAR

 

 

Golfstores.cz nabízí vyzkoušení golfových holí předních značek s možností úpravy na míru před zakoupením. K dispozici máme různé modely hlav a shaftů, které otestujete s odborným personálem přímo u nás na prodejně nebo na hřišti pomocí profesionální analýzy švihu TrackMan. Více informací a rezervační systém naleznete zde. 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Cleveland
Strana levá