Coleman Aspen 4

0 %
(0 hodnocení)

Rodinný stan Coleman Aspen 4 je snadno hřišti, rodinný stan tunelu, který nabízí rodiny pohodlné a prostorné ubytování v kempu. Několik vchodů nabízí snazší vstup a výstup v nepříznivých podmínkách. Vnější tkanina stanu je nehořlavá a pro větší bezpečnost jsou zipové zarážky na dveřích stanu zárukou, že zipy budou v případě nouze vždy snadno dostupné i pro děti.  Silný déšť se neshoduje s polyesterovým flysheetem, který má hydrostatickou hlavu 4 000 mm a plně podlepené švy. To v kombinaci s odolnou... Celý popis

Koupit za 10 999 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Rodinný stan Coleman Aspen 4 je snadno hřišti, rodinný stan tunelu, který nabízí rodiny pohodlné a prostorné ubytování v kempu. Několik vchodů nabízí snazší vstup a výstup v nepříznivých podmínkách. Vnější tkanina stanu je nehořlavá a pro větší bezpečnost jsou zipové zarážky na dveřích stanu zárukou, že zipy budou v případě nouze vždy snadno dostupné i pro děti. 

Silný déšť se neshoduje s polyesterovým flysheetem, který má hydrostatickou hlavu 4 000 mm a plně podlepené švy. To v kombinaci s odolnou integrovanou polyethylenovou podlahovou folií zajišťuje suchý a bezchybný interiér. Fleecová vrstva je také ošetřena Colemanovým UVGuard ™ poskytujícím ochranu SPF 50 před slunečními paprsky. 

Mezi další funkce patří bezbariérový přístup zajišťující snadný pohyb do a ze stanu, extra velké ložnice pro skvělý noční spánek a pohodlné kabelové otvory ve stěně stanu, které umožňují snadný přístup ke zdroji energie mimo stan.

Hlavní rysy v jednom zobrazení

Extra velké ložnice

Ložnice Coleman XXL jsou navrženy tak, aby byly prostornější než průměrná stanová ložnice.
Pohodlně pojmou naše větší dvoulůžkové postele, které nabízejí dostatek prostoru pro zpříjemnění vašeho výletu a skvělý noční spánek ve skvělé přírodě!

Zpomalovač hoření - bezpečnost na prvním místě

Protipožární charakteristika našeho materiálu zajišťuje, že tkanina nebude nebezpečně vzplanout mimo kontrolu a bude hasit, což poskytne čas na únik v případě nouze.

UV Guard ™ ochrana proti slunci

Certifikované laboratorní testy prokazují, že ochranné látky Coleman® UVGuard ™ s SPF50 poskytují vynikající ochranu před slunečními ultrafialovými paprsky. 
Správné používání opalovacích krémů v kombinaci s přístřešky vyrobenými z ochranné látky UVGuard ™ může v boji proti spálení sluncem a vystavení UV záření ujet dlouhou cestu.

WeatherTec ™ - nabízí pohodlí a ochranu, když si užíváte venku

Nepromokavé vlastnosti látky se měří pomocí hodnocení zvaného hydrostatická hlava. Pokud má stan hydrostatickou hlavu 3000 mm, znamená to, že na jeho povrch lze umístit 3metrový sloupec vody, než se skrz spodní stranu látky objeví kapky.

(Ministerstvo obrany ve Velké Británii klasifikuje látku s hydrostatickou hlavou 800 mm + jako vodotěsnou).
Existuje mnoho dalších faktorů, které ovlivňují výkon stanu v náročných povětrnostních podmínkách. Coleman využívá nejnovější technologie a přísný testovací režim, aby zajistil, že vás ochráníme vždy - bez ohledu na počasí.
Zobrazit více

Parametry

Hmotnost 16.8 kg
Délka 470 cm
Nepromokavost tropika 4000 mm
Šířka 300 cm
Výška 200 cm
Počet osob 4
Se sněhovým límcem ne
Počet vchodů do stanu 2
Výrobce Coleman
Určení rodinné
S moskytiérou ano
Plážový stan ne
Nafukovací ne
Ultralehké ne
Samorozkládací ne
Kompozice stanu s předsíňkou
Cyklistické ne
Typ konstrukce tunelové
Materiál tyčí sklolaminát
Podlážka stanu svařovaná, plně integrovaná
Dvouplášťové ano
Vnější stan Polyester, PU zátěr, Fire retardant
Vnitřní stan polyester, síťovina
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty