Waterfall Double UL

93 %
(37 hodnocení)

Waterfall Double UL ultralehký expediční stan pro dvě osoby Ultralehký expediční stan pro dvě osoby, mezi jehož hlavní přednosti patří nízká hmotnost (pouhých 1,29 kg) a kompaktní rozměry ve sbaleném stavu. Vysoká nepromokavost je zachována využitím technologicky vyspělých materiálů. Součástí balení je i speciální celta umožňující postavit stan bez tropika a dosáhnout tak ještě nižší hmotnosti. Nízká hmotnost a rozměry Pohodlně pojme 2 osoby Vysoká nepromokavost Kvalitní provedení Variabilita... Celý popis

Koupit za 4 957 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Waterfall Double UL ultralehký expediční stan pro dvě osoby
Ultralehký expediční stan pro dvě osoby, mezi jehož hlavní přednosti patří nízká hmotnost (pouhých 1,29 kg) a kompaktní rozměry ve sbaleném stavu. Vysoká nepromokavost je zachována využitím technologicky vyspělých materiálů. Součástí balení je i speciální celta umožňující postavit stan bez tropika a dosáhnout tak ještě nižší hmotnosti.

Nízká hmotnost a rozměry
Pohodlně pojme 2 osoby
Vysoká nepromokavost
Kvalitní provedení
Variabilita

Waterfall Double UL je moderní expediční stan určený zejména pro delší výpravy, při kterých oceníte úsporu hmotnosti i místa v batohu. Stan je koncipován pro dvě osoby, pro něž nabízí dostatečný prostor (rozměry vnitřní obytné části stanu jsou 215 cm x 130 cm x 100 cm) plus předsíň o rozměrech cca 60 cm x 130 cm. Díky nízké hmotnosti však může být využit i jako stan pro jednu osobu se zvýšeným prostorovým komfortem.

Kvalitní materiály Plachta i moskytiéra jsou vyrobeny z moderních materiálů (20D Nylon, 210T Anti-tear Polyester) které zajišťují vysokou nepromokavost při udržení dostatečné prodyšnosti a nízké hmotnosti. Konstrukce stanu je pro úsporu hmotnosti řešena sestavou tří duralových tyčí ukotvených ve svém středu speciální spojkou.

Outdoorové provedení Plachta stanu i horní díl vnitřní části jsou zhotoveny v neutrální světle šedé barvě. Podlaha a kraje plachty jsou potaženy reflexní červenou barvou pro snadnější dohledání stanu v případě snížené viditelnosti. Stan je jednovstupový a je možno jej využívat plně otevřen, se zavřeným tropikem nebo plně uzavřený v případě silného deště.

Snadné sbalení stanu Nepříjemnou vlastností ultralehkých stanů často bývá náročnost jejich sbalení a uložení zpět do obalu. Výrobce stanu Waterfall Double UL tento fakt zohlednil a proto je v obalu dostatečná rezerva. Přesto lze i bez většího úsilí dostat rozměry sbaleného stanu pod 40 cm x 13 cm.
Technické parametry

Hmotnost

1.29 kg

Délka

275 cm

Šířka

150 cm

Výška

100 cm

Dvouplášťové

ano

Nepromokavost tropika

4000 mm

Nepromokavost podlážky

3000 mm

Určení

expediční

Počet osob

2

Podlážka stanu

150D Anti-tear Polyester

Vnější stan

20D Nylon

Vnitřní stan

Nylonová moskytiéra

S moskytiérou

ano

Počet vchodů do stanu

1

Materiál tyčí

Dural

Výrobce

Waterfall

Variabilita Stan lze postavit více způsoby, kdy se výsledek liší stabilitou, komfortem ale i hmotností. V základním balení stanu jsou obsaženy všechny součásti pro vytvoření následujících sestav:
a) Plnohodnotná sestava

Vnitřní část stanu (moskytiéra):

0,45 kg

Vnější část stanu (plachta):

0,41 kg

Tyčky:

0,33 kg

Kolíky:

0,10 kg

Celkem

1,29 kg

 

b) Odlehčená sestava bez moskytiéry

Stanová celta:

0,23 kg

Vnější část stanu (plachta):

0,41 kg

Tyčky:

0,33 kg

Kolíky:

0,10 kg

Celkem

1,07 kg

 

c) Extrémní varianta se zdvojenou podlahou a kotvícími provazy

Vnitřní část stanu (moskytiéra):

0,45 kg

Stanová celta (zdvojení podlahy):

0,23 kg

Vnější část stanu (plachta):

0,41 kg

Tyčky:

0,33 kg

Provazy:

0,05 kg

Kolíky:

0,15 kg

Celkem

1,62 kg

Obsah balení Transportní obal, vnitřní část stanu (moskytiera), vnější část stanu (plachta), dodatečná podlaha (stanová celta), tyčky, kolíky, provazy
Zobrazit více

Bazarové nabídky

Podobné produkty