Coleman Darwin 2

90 %
(39 hodnocení)

Spolehlivý turistický stan zabírající minimum prostoru. Dvouprutová kopule má zcela snadnou stavbu, Apsida zajišťuje spolehlivou úschovu batohů. Vysoce spolehlivé kotvení prutů pomocí trnů.   Vychytávky: WeatherTec™ - poskytuje pohodlí a ochranu při vašich outdoorových aktivitách Vodní sloupec vyjadřuje schopnost tkaniny odolávat tlaku vody aniž by promokla. Jestliže má stan uvedený vodní sloupec 3000mm, pak to znamená, že pokud bychom umístili na tkaninu stanu válec s vodou do výše 3m, tak tkanina... Celý popis

Koupit za 1 799 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Spolehlivý turistický stan zabírající minimum prostoru. Dvouprutová kopule má zcela snadnou stavbu, Apsida zajišťuje spolehlivou úschovu batohů. Vysoce spolehlivé kotvení prutů pomocí trnů.

 

Vychytávky:

WeatherTec™ - poskytuje pohodlí a ochranu při vašich outdoorových aktivitách Vodní sloupec vyjadřuje schopnost tkaniny odolávat tlaku vody aniž by promokla. Jestliže má stan uvedený vodní sloupec 3000mm, pak to znamená, že pokud bychom umístili na tkaninu stanu válec s vodou do výše 3m, tak tkanina vydrží tlak vody právě do této výše, něž začne prosakovat. Například Ministerstvo obrany Velké Británie považuje látku s vodním sloupcem 800mm za nepromokavou. Mimo deště existuje mnoho dalších vlivů, ovlivňujících vlastnosti stanů. Značka Coleman® využívá nejnovější technologie a přísné testování svých výrobků, abychom zajistili vaši ochranu v jakémkoliv počasí.

UV Guard™ Sun Protection Coleman® UVGuard™ ochranná vrstva zabraňuje degradaci tkaniny vlivem škodlivého UV záření a zároveň před těmito paprsky chrání osoby pod přístřeškem. Tento ochranný vliv byl potvrzen několika nezávislými laboratorními testy. Díky UV Guard™ jste chránění až do výše UV 50 a prodloužena je i životnost látky přístřešku.

Fire Retardant - bezpečnost na prvním místě Všechny přístřešky Coleman® mají samozhášivouúpravu. Tato úprava potlačí hořenítkaniny po odstranění zdroje plamene, čímž dává možnost úniku v případě ohrožení života.

Laminátové pruty Vysoce odolné a odlehčené laminátové pruty zaručují odolnost vůči prasknutí i v případě většího větru či bouřky.

 

Parametry:

- Typ konstrukce: Dvouplášťová, Samonosná konstrukce, Vnitřní konstrukce

- Vnější stan: polyester 68D, PU zátěr, podlepené švy

- Vnitřní stan: prodyšný polyester a neprůhledná síťovina

- Podlážka: polyethylen

- Vodní sloupec vnější stan 3000 mm

- Konstrukce: sklolaminátová

- Rozměry: 230x200x130 cm

- Rozměry sbaleného stanu: 46x15,5x15,5 cm

- Hmotnost: 2,8 kg

- Počet osob: 2

- Počet vchodů: 1

- Taška: Polyester

 

VIDEO UKÁZKA - Darwin 2

 

 

VIDEO UKÁZKA - WeatherTec™

  

 
Zobrazit více

Bazarové nabídky

Podobné produkty