Vypadají a působí velmi realisticky!Silikonová ňadra na páscích z doplňků z kolekce Cottelli, která jsou ideální pro drobnější postavu nebo pro někoho, kdo chce nenápadný přirozený vzhled. Každé prso má hmotnost 400 g a mají i bradavky. Ňadra jsou k podprsence fixována individuálně a díky tomu vypadají mimořádně realisticky. Průhledná podprsenka se dá nastavit na obvod od 70 do 90 cm, aby perfektně seděla. Ramínka o šířce 2,5 cm jsou pohodlná a jsou nastavitelná a odnímatelná. Prsa a podprsenka... Celý popis

Koupit za 1 499 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Vypadají a působí velmi realisticky!Silikonová ňadra na páscích z doplňků z kolekce Cottelli, která jsou ideální pro drobnější postavu nebo pro někoho, kdo chce nenápadný přirozený vzhled. Každé prso má hmotnost 400 g a mají i bradavky. Ňadra jsou k podprsence fixována individuálně a díky tomu vypadají mimořádně realisticky.
Průhledná podprsenka se dá nastavit na obvod od 70 do 90 cm, aby perfektně seděla. Ramínka o šířce 2,5 cm jsou pohodlná a jsou nastavitelná a odnímatelná.
Prsa a podprsenka jsou kompletně vyrobeny ze silikonu. Jsou měkké, dokonale se přizpůsobí tělu a také se rychle zahřejí na tělesnou teplotu.
Materiál: silikon, celková hmotnost 800 g.
Zobrazit více

Parametry

Materiál silikonová