CTEK CT5 Powersport 12V 2,3A

92 %
(12 hodnocení)

Popis produktu Nabíječka CTEK CT5 start/stop pro autobaterie je plně automatickou nabíječkou, která byla speciálně vyvinuta pro zabezpečení bezpečného a jednoduchého nabíjení a údržbu akumulátorů vozidel s technologií Start/Stop. Jedná se o praktickou nabíječku s jednoduchou manipulací, přehledným a srozumitelným displejem. Obsluha je velmi nenáročná bez nutnosti cokoliv nastavovat a zvládne ji opravdu každý uživatel. Maximalizuje dobu životnosti a spolehlivost baterií. Vhodná pro všechny typy... Celý popis

Koupit za 1 548 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Popis produktu
Nabíječka CTEK CT5 start/stop pro autobaterie je plně automatickou nabíječkou, která byla speciálně vyvinuta pro zabezpečení bezpečného a jednoduchého nabíjení a údržbu akumulátorů vozidel s technologií Start/Stop. Jedná se o praktickou nabíječku s jednoduchou manipulací, přehledným a srozumitelným displejem. Obsluha je velmi nenáročná bez nutnosti cokoliv nastavovat a zvládne ji opravdu každý uživatel. Maximalizuje dobu životnosti a spolehlivost baterií. Vhodná pro všechny typy olověných baterií včetně WET, MF, Ca/Ca, GEL, AGM i EFB.

Nabíječka poskytuje 8mi krokové plně automatické nabíjení, takže nemusíte nic nastavovat a stačí jen připojit ji na baterii a zapojit do zásuvky. Disponuje také vestavěnou teplotní regulací napětí.

S nabíječkou se jednoduše manipuluje díky přehlednému a srozumitelnému displeji. Její obsluha je velmi nenáročná bez nutnosti cokoliv nastavovat a zvládne s ní manipulovat každý uživatel. Je zajištěna proti přepólování a zkratu.

Nabíječka maximalizuje dobu životnosti a spolehlivost baterií.     

Parametry:

- Doporučená kapacita baterií pro plné nabíjení: 14 – 110 Ah
- Doporučená kapacita baterií pro udržovací nabíjení: 14 – 130 Ah

Optimalizování pro AGM a EFB baterie pro systém start/stop

- Krytí: IP65
- Maximální napětí: 14,55 V
- Maximální nabíjecí proud: 3,8 A

Rozměry:

- Délka: 292 mm
- Šířka: 132 mm
- Výška: 102 mm
- Kód produktu: PNT5545062
- Part no.: 40-107
- EAN: 7340103401070
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Ctek
Typ nabíječka
Rozměry 165 x 65 x 38 mm
Hmotnost 0.6 kg
Test akumulátoru ano
Ochrana proti zkratu ano
Ochrana proti přepolování ano
Krytí IP IP65
Zobrazit více parametrů