Bivakovací plachta nebo celta bez kompromisů - jedna z nejoblíbenějších celt celosvětově! Rozměr 3,5x3,5m čtvercový tvar, nekompromisní prostor, podlepené švy, 19 mohutně vyztužených vázacích ok, včetně tří ok v hřebenové linii. Je možné  využít jako samostatný-ultralehký bivakovací přístřešek s možností stavby celé řady typů přístřešků nebo např. v kombinaci s hamakou. Tato plachta byla používána také Chrisem Ryanem (bývalý příslušník Britských SAS) ve skutečně extrémním monzunovém počasí v Amazonském... Celý popis

Koupit za 1 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Bivakovací plachta nebo celta bez kompromisů - jedna z nejoblíbenějších celt celosvětově!
Rozměr 3,5x3,5m čtvercový tvar, nekompromisní prostor, podlepené švy, 19 mohutně vyztužených vázacích ok, včetně tří ok v hřebenové linii. Je možné  využít jako samostatný-ultralehký bivakovací přístřešek s možností stavby celé řady typů přístřešků nebo např. v kombinaci s hamakou.
Tato plachta byla používána také Chrisem Ryanem (bývalý příslušník Britských SAS) ve skutečně extrémním monzunovém počasí v Amazonském Pralese během natáčení pořadu "Sám v divočině" pro Discovery Chanel

Velmi populární bivakovací plachty je nepromokavá (3.000mm) ultra-lehká, vyrobena z pevného a odolného materiálu (polyester s PU zátěrem). Švy jsou samozřejmě podlepené.
Celkem 19 upevňovacích bodů, z toho tři ve středové části. Díky tomu má nepřeberné možnosti použití a dají se s ní vytvořit různé typy přístřešků a bivaků.
Každé úvazové oko je vyztužené pružnou tuhou fólií a mohutně prošito.
Plachta má dále ideální rozměry pro použití v kombinaci s hamakou. Tím se vytvoří prostorný, pohodlný a chráněný přístřešek.

Technické parametry
Velikost: 3,5x3,5 m
Sbalená velikost: 26x20x8cm cm 
Hmotnost: 1070g (samotná plachta)
Balení obsahuje:

4x upevňovací lanko 2 m
4x kolík
Přepravní pytlík na celtu
Zobrazit více

Parametry

Výrobce DD Hammocks
Barva hnědá
Rozměr 350 x 350 cm
Hmotnost 1070 g