Diffusil repelent 100 ml

98 %
(11 hodnocení)

Vlastnosti -  Odpuzovač hmyzu DIFFUSIL ve spreji  - Nevhodný pro děti do 2 let -  Odpuzovač DIFFUSIL proti komárům, klíšťatům, muchničkám i ovádům - Lze aplikovat na kůži i oblečení -  Dermatologicky testováno Popis  Velmi účinný a jemně parfémovaný repelentní přípravek ve spreji je vhodný zejména  do míst s vysokým výskytem komárů. Účinkuje až 6 hodin, nebo do omytí pokožky, na kterou byl použit. Proti klíšťatům je nutné aplikaci opakovat asi po 4 hodinách, ale ne více než 2× denně. Užijte... Celý popis

Koupit za 102 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Vlastnosti

-  Odpuzovač hmyzu DIFFUSIL ve spreji 

- Nevhodný pro děti do 2 let

-  Odpuzovač DIFFUSIL proti komárům, klíšťatům, muchničkám i ovádům

- Lze aplikovat na kůži i oblečení

-  Dermatologicky testováno

Popis

 Velmi účinný a jemně parfémovaný repelentní přípravek ve spreji je vhodný zejména  do míst s vysokým výskytem komárů. Účinkuje až 6 hodin, nebo do omytí pokožky, na kterou byl použit. Proti klíšťatům je nutné aplikaci opakovat asi po 4 hodinách, ale ne více než 2× denně. Užijte si pobyt v přírodě s Diffusilem bez nepříjemných štípanců.  Praktické malé balení se snadno vejde do kabelky i batohu. 

 

Použití

Nádobku držte ve svislé poloze 15-20 cm od pokožky. Aplikujte 1-2 sec na předloktí, stříkejte pomalým krouživým pohybem a rozetřete rukama po pokožce. Při použití na tvář, krk a pokožku dětí nastříkejte přípravek do dlaní a poté rozetřete. Zamezte styku s očima, rty a sliznicí. Účinkuje na oblečení, postříkejte košili, kalhoty a ponožky. Nepoškozuje bavlnu, vlnu ani nylon. Ošetřené oděvy vyperte. Po návratu si umyjte ošetřená místa. Aplikaci opakujte pouze v případě potřeby.
Skladování a použití
Způsob skladování

TypMax teplota °C

Trvanlivé
50

Skladování

Minimální doba skladovatelnosti: 4 roky od data výroby (MAN).
Podrobná data
CLP Regulation

plamen - Nebezpečí

Bezpečnostní varování

Nebezpečí Diffusil® repelent Family spray. Účinná látka: 16 g ikaridin ve 100 g přípravku. Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Nevdechujte aerosoly. Používejte pouze venku nebo v dobře větraných prostorách. Používejte dle návodu. Nepoužívejte u dětí do 2 let. Neaplikujte na ruce dětí. Neaplikujte na nadměrně opálenou nebo porušenou pokožku. Pouze k vnějšímu použití. Při podráždění pokožky přerušte používání.

Jazyk produktu

Instalační jazyk - čeština
Hlavní jazyk návodu - čeština

Jazyky na balení

- Čeština
- Slovenština

Rozklad popisu

Funkční jméno - Repelent
Varianta - Plus spray
Zobrazit více

Parametry

Objem 100 ml
Značka Diffusil
Množství účinné látky 16 %
Druh spreje
Hmotnost 110 g
Dětské ano
Výrobce S.C.Johnson
Proti klíšťatům ano
Proti hmyzu ano
Proti komárům ano
Přírodní ne
Proti pavoukům ne
Bez DEET ano
Voděodolné ne
Použití na pokožku i na oděv
S obsahem DEET ne
Vhodné od 2 let
Na citlivou pokožku ne
Zobrazit více parametrů