Kreativní sada pískování - Djeco - Pod širým nebem Kreativní set vhodný pro děti od 4 do 8 let. Každý malý výtvarník si s touto sadou užije spoustu legrace. Děti podle návodu odlepují jednotlivé části obrázku a vysypávají barevným pískem. Díky praktickému otvoru v rohu krabičky se přebytečný písek jednoduše přesype zpátky do trubičky. Vzniklý obrázek je možné zarámovat, vznikne tím originální dekorace do dětského pokoje. Sada obsahuje: 4 předlohy 12 kelímků s pískem špachtly na odstanění fólie... Celý popis

Koupit za 332 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Kreativní sada pískování - Djeco - Pod širým nebem
Kreativní set vhodný pro děti od 4 do 8 let. Každý malý výtvarník si s touto sadou užije spoustu legrace. Děti podle návodu odlepují jednotlivé části obrázku a vysypávají barevným pískem. Díky praktickému otvoru v rohu krabičky se přebytečný písek jednoduše přesype zpátky do trubičky.
Vzniklý obrázek je možné zarámovat, vznikne tím originální dekorace do dětského pokoje.
Sada obsahuje:

4 předlohy
12 kelímků s pískem
špachtly na odstanění fólie
podrobný ilustrovaný návod

Velikost balení:

16,5*23*4cm

Co rozvíjí:
Vysypávání obrázku pískem rozvíjí u dětí kreativitu, představivost a zručnost. Čas, který rodiče věnují dětem kreativními hrami pomáhá v rozvoji jeho osobnosti.

Kvalita, originalita, dokonalé zpracování. Přesně takové jsou hračky a hry od francouzské značky Djeco. Pokud chcete pro své děti to nejlepší, vybírejte právě u Djeca. Značka Djeco sbírá řadu ocenění nejen po světě, ale i u nás. Některé její výrobky získaly prestižní ocenění Hračka roku či Správná hračka.
Djeco se specializuje na kvalitní dřevěné hračky, didaktické hračky a hry, kreativní sety pro malé i velké, puzzle s originálními ilustracemi, společenské hry a v neposlední řadě na luxusní designové doplňky do dětských pokojíčků.

Rozměr krabičky: 16,5*23*4cm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Djeco
Věk od 5 let
Druh sady
Určení pro kluky a holky
Barva písku vícebarevné písky
Hmotnost 545 g