Obrázky z písku Třpytivé tanečnice Djeco Nádherná a originální výtvarná sada s barevnými třpytkami Třpytivé tanečnice Djeco zabaví vaše dítě na dlouhé hodiny. Po vytvoření obrázků si mohou děti obrázky zarámovat a ozdobit si s nimi svůj pokojíček. Zůstane jim tak dlouho krásná památka na jejich výtvarnou a kreativní činnost. Děti podle návodu odstraní vyznačené plochy, které jsou samolepicí. Na tyto plochy poté nasypou barevné třpytky podle příslušných čísel. Přebytečné třpytky se pak díky otvoru... Celý popis

Koupit za 378 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Obrázky z písku Třpytivé tanečnice Djeco
Nádherná a originální výtvarná sada s barevnými třpytkami Třpytivé tanečnice Djeco zabaví vaše dítě na dlouhé hodiny. Po vytvoření obrázků si mohou děti obrázky zarámovat a ozdobit si s nimi svůj pokojíček. Zůstane jim tak dlouho krásná památka na jejich výtvarnou a kreativní činnost.
Děti podle návodu odstraní vyznačené plochy, které jsou samolepicí. Na tyto plochy poté nasypou barevné třpytky podle příslušných čísel. Přebytečné třpytky se pak díky otvoru v rohu krabičky nasype zpět do příslušného kelímku. Děti tak vytvoří krásné obrázky, kterými si budou moci vyzdobit pokojíček, nebo si je nechat zarámovat.
Sada obsahuje 4 předlohy, 6 tubiček se třpytkami, špachtličku na odstraňování folie, a podrobný ilustrovaný návod.
Rozměry krabičky: 16.5 x 23 x 4 cm
Pro děti od 6 let.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Djeco
Věk od 6 let
Druh sady
Určení pro holky
Hmotnost 417 g
Motiv víly