DOOM

94 %
(175 hodnocení)

DOOM je zpět a vrací se ke svým kořenům. Opět se ocitneme v roli mariňáka mířícího na stanici UAC (Union Aerospace Corporation) na Měsíci, abychom odvrátili invazi monster, která se chystají napadnout zemi a vyhladit lidstvo. Nečekejte otevřený svět, prostředí hry DOOM je tvořeno především stísněnými uličkami, plnými stínů a temných zákoutí, kde smrt čeká na každém kroku. Není čas ukrývat se nebo zastavovat a léčit rány - invaze nečeká, a je třeba ji zastavit. Čeká vás klasický arzenál účinných... Celý popis

Koupit za 173 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

DOOM je zpět a vrací se ke svým kořenům. Opět se ocitneme v roli mariňáka mířícího na stanici UAC (Union Aerospace Corporation) na Měsíci, abychom odvrátili invazi monster, která se chystají napadnout zemi a vyhladit lidstvo.

Nečekejte otevřený svět, prostředí hry DOOM je tvořeno především stísněnými uličkami, plnými stínů a temných zákoutí, kde smrt čeká na každém kroku. Není čas ukrývat se nebo zastavovat a léčit rány - invaze nečeká, a je třeba ji zastavit. Čeká vás klasický arzenál účinných zbraní a extrémní násilí, kde budete démony rozřezávat motorovou pilou.

 

Vlastnosti
- Klasická příběhová kampaň s ikonickými zbraněmi, vylepšeními a novými pohyby pro boj zblízka.
- Multiplayer - prověřené rychlé boje v arénách s tradičními i novými herními módy.
- DOOM SnapMap - editor úrovní, díky kterému si může herní komunita vytvářet a hrát nepřeberné množství dalších a dalších úrovní.
Zobrazit více

Parametry

Multiplayer ano
Doporučený věk (PEGI) 18
Žánr akční
Výrobce Bethesda Softworks
Rok vydání 2016
Game Of The Year (GOTY) ne
Limitovaná/Sběratelská edice ne
DLC ne
Grafická karta 2048 MB
Procesor 3.1 GHz
Požadovaná RAM 8192 MB
Podpora OS Linux ne
Podpora OS X ne
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty