Durex Vibe Ring

100 %
(1 hodnocení)

Cena se může v jednotlivých regionech lišit. -- Až 20 minut vibrujících pocitů pro oba partnery s kroužkem Durex Intense Vibrations. Jedná se o pomůcku pro lidi, kteří nejen rádi experimentují v posteli, ale také chtějí vyzkoušet něco nového. Produkt je určen pouze pro osoby starší 18 let. Klíčové vlastnosti  Snadné zapínání a vypínání Poskytuje až 20 minut rozkoše Pro ještě větší požitek jej používejte v kombinaci s kondomy Durex a intimními gely. Použití Stačí nasadit kroužek na penis a zapnout... Celý popis

Koupit za 199 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Cena se může v jednotlivých regionech lišit. -- Až 20 minut vibrujících pocitů pro oba partnery s kroužkem Durex Intense Vibrations.
Jedná se o pomůcku pro lidi, kteří nejen rádi experimentují v posteli, ale také chtějí vyzkoušet něco nového.
Produkt je určen pouze pro osoby starší 18 let.
Klíčové vlastnosti 

Snadné zapínání a vypínání
Poskytuje až 20 minut rozkoše
Pro ještě větší požitek jej používejte v kombinaci s kondomy Durex a intimními gely.

Použití

Stačí nasadit kroužek na penis a zapnout jej, aby začal vibrovat. 
Před použitím si nezapomeňte přečíst příbalovou informaci.

O značce
Kondomy Durex jsou zdravotnické prostředky určené k zabránění početí a ochraně před pohlavně přenosnými chorobami. Lubrikační gely Durex jsou zdravotnické prostředky určené ke zmírnění vaginální suchosti.
Durex přepisuje historii již více jak 90 let. V roce 1915 LA Jackson zakládá společnost London Rubber Company, která prodává dovážené kondomy a holičské doplňky. V roce 1929 společnost registruje značku Durex. V padesátých letech Durex uvádí na trh první lubrikovaný kondom.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Durex