Dynafit TLT Helmet 22/23

0 %
(0 hodnocení)

Dynafit TLT přilba s trojitou certifikací je vhodná pro lyžařské túry, cyklistiku a horolezectví. Přilba je bezpečná, odolná, lehká a kompatibilní s novým minimalistickým systémem lyžařských brýlí Dynafit.  TLT se vyznačuje plochým minimalistickým designem, redukovaným polstrováním a také skvěle navrženou ventilací s velkorysými otvory pro skvělé pohodlí a prodyšnost při náročných výstupech.  Díky své konstrukci využívající vnitřní podšívku EPS a „in-mold“ polykarbonátovou skořepinu nabízí přilba... Celý popis

Koupit za 3 199 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Dynafit TLT přilba s trojitou certifikací je vhodná pro lyžařské túry, cyklistiku a horolezectví. Přilba je bezpečná, odolná, lehká a kompatibilní s novým minimalistickým systémem lyžařských brýlí Dynafit. 
TLT se vyznačuje plochým minimalistickým designem, redukovaným polstrováním a také skvěle navrženou ventilací s velkorysými otvory pro skvělé pohodlí a prodyšnost při náročných výstupech. 
Díky své konstrukci využívající vnitřní podšívku EPS a „in-mold“ polykarbonátovou skořepinu nabízí přilba TLT s hmotností pouhých 300 gramů mimořádnou rovnováhu mezi minimální hmotností a maximální ochranou. Pomocí malého ciferníku na zadní straně jej lze přizpůsobit tak, aby vyhovoval vám a vašim potřebám. 
Další možnosti nastavení na hlavovém a podbradním pásku zaručují přesné padnutí a tím i maximální bezpečnost. Nastavitelný a odnímatelný kšilt slouží nejen k ochraně před oslněním, ale také k tomu, aby lyžařské brýle nechtěně nesklouzly zpět na helmu.
Pro dokonale sladěný a mimořádně lehký systém lze helmu TLT ideálně kombinovat s novými brýlemi Dynafit Goggles TLT and Speed. Držák brýlí lze vyměnit během několika sekund a specializovaný pásek TLT lze připnout přímo na helmu pro dokonalé uchycení a extra pohodlí.
Tato stylová, nízkoprofilová přilba splňuje certifikační standardy nejen pro lyžování, ale také pro horolezectví a také pro cyklistiku, takže se ideálně hodí pro moderní multisportovní dobrodružství a náročné rychlostní túry. Díky lehké, ale extrémně pevné konstrukci a dobře navrženému odvětrávání je první volbou pro náročné sportovce, kteří si na hory nekladou limity, ale přesto dávají přednost rychlému a bezpečnému dobrodružství. 
Vlastnosti:

kompatibilita: kompatibilní s brýlemi, přilba perfektně sedí s brýlemi Dynafit Tlt 
ventilace: nepřetržitá - zabezpečená ventilačními otvorami na přilbě
certifikace: EN 1077 B,  EN 12492, EN 1078, UIAA 106, ASTM F2040-02 
podšívka a vložka: EPS
rozměry:    S/M:  53-58cm                   L/XL: 57-61cm
hmotnost: S/M: 310g                   L/XL: 325g

In-Mold
Technologii In-Mold můžeme nalézt nejčastěji u cyklistických a lyžařských přileb. Princip spočívá ve vstřikování stlačeného polystyrenu do polykarbonátové skořepiny za vysokých teplot a tlaků (cca 330°C). Toto spojení zajišťuje vysokou pevnost při velmi nízké hmotnosti. Polystyren v případě nárazu pohltí energii, avšak zdeformuje se, a proto je nutné helmu po větším nárazu vyměnit. Přilby vyráběné technologií In-Mold a přidruženými mají hmotnost 350-550 g.

 

EPS

EPS je pěnový expandovaný polystyren. Je to pevný a tuhý materiál s buněčnou strukturou, skládá se z 2 % polystyrenu, zbytek tvoří vzduch.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Dynafit
Určení unisex