Nástavec potěší především majitele či majitelky jemných vlasů a citlivé pokožky hlavy. K práci totiž využívá chladnější proud vzduchu, který kadeře tolik nenamáhá a snižuje riziko jejich poškození nebo podráždění pokožky hlavy. I přes nižší teploty však dokáže vlasy efektivně vysušit a zanechá je hebké a zářivě lesklé. Nástavec na jemné sušení pro Dyson Supersonic Rychlý a přesto šetrný styling pro jemné vlasy a citlivou pokožku hlavy. Nástavec pro jemné vysoušení byl vytvořen tak, aby byl šetrnější... Celý popis

Koupit za 899 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Nástavec potěší především majitele či majitelky jemných vlasů a citlivé pokožky hlavy. K práci totiž využívá chladnější proud vzduchu, který kadeře tolik nenamáhá a snižuje riziko jejich poškození nebo podráždění pokožky hlavy. I přes nižší teploty však dokáže vlasy efektivně vysušit a zanechá je hebké a zářivě lesklé.
Nástavec na jemné sušení pro Dyson Supersonic

Rychlý a přesto šetrný styling pro jemné vlasy a citlivou pokožku hlavy.

Nástavec pro jemné vysoušení byl vytvořen tak, aby byl šetrnější k jemným vlasům a citlivé pokožce hlavy, rozptyluje vzduch a vytváří jemný, chladnější proud vzduchu – a i přitom vlasy vysouší rychle.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Dyson
Barva černé